صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

فیلمبرداری «خانه کاغذی» به نیمه راه رسید

مهدی صباغ‌زاده پس از چهار سال دوری از کارگردانی سینما «خانه کاغذی» را جلوی دوربین برده است.

خانه کاغذی
 علیرضا زرین‌دست در ارتباط با فعالیت‌های اخیرش می گوید: در حال حاضر مشغول به فیلمبرداری فیلم سینمایی «خانه کاغذی» هستم که کارگردانی آن را مهدی صباغ‌زاده بر عهده دارد. درباره تفاوت رنگ، نور و حتی نحوه فیلم برداری این اثر با سایر کارهایم بهتر است نظری نمی دهم تا مخاطبین در زمان اکران فیلم آن را ببینند.

وی در ادامه در ارتباط با میزان پیشروی فیلمبرداری فیلم سینمایی «خانه کاغذی» گفت: نزدیک به 50 درصد از فیلمبرداری این اثر سینمایی انجام شده است اما به طور دقیق نمی‌دانم که چند جلسه دیگر از فیلمبرداری‌مان باقی مانده است.
محل فیلم برداری فیلم سینمایی «خانه کاغذی» در منطقه‌ای در شمال تهران در خانه یکی از کاراکترها است.تا کنون بسیاری از بازیگران همچون پرویز پرستویی و تیناپاکروان مقابل دوربین رفته‌اند.

در این فیلم سینمایی، پرویز پرستویی و تینا پاکروان به ایفای نقش می‌پردازند و طی روزهای آینده بازیگران دیگر «خانه کاغذی» معرفی می شوند.

مهدی صباغ‌زاده پس از چهار سال دوری از کارگردانی سینما «خانه کاغذی» را جلوی دوربین برده است. فیلمنامه‌ این فیلم نوشته مشترک خسرو نقیبی، مهدی صباغ زاده و علی مسعودی نیا است و تینا پاکروان تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها