صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

رونمایی از کتاب هنری فیلم «بادیگارد»

همزمان با عرضه نسخه نمایش خانگی فیلم «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، کتاب هنری(آرت بوک) - Artbook - این اثر سینمایی نیز رونمایی می شود.

 کتاب هنری فیلم سینمایی «بادیگارد» مشتمل بر بیش از یکهزار عکس و 500 تصویر استوری بورد و کانسپت از مراحل ساخت این اثر است که 10 آبان ماه و همزمان با عرضه نسخه نمایش خانگی این فیلم، رونمایی می شود.

همچنین در کتاب هنری «بایگارد»، توضیحات دقیقی از تمامی مراحل مربوط به خلق صحنه های ویژوال این اثر سینمایی ارائه شده است.

این کتاب تلاش کرده تا گزارشی مصور از ویژگی های فنی فیلم «بادیگارد» را ارائه کند و برای اولین بار در آن، بخشی از روزنوشت ها و خاطرات حاتمی کیا که طی دوره ساخت فیلم توسط کارگردان نوشته شده انتشار یافته است.

براساس توضیحاتی که تولیدکنندگان این کتاب ارائه کرده اند، آرت بوک فیلم «بادیگارد» تمامی مراحل ساخت فیلم از انتخاب بازیگر تا پایان دوران تدوین را پوشش داده و سعی شده کتاب به شکلی طراحی شود که برای مخاطبان عمومی و سینمایی جذاب و قابل استفاده باشد.«بادیگارد» آخرین ساخته سینمایی ابراهیم حاتمی کیا است و پرویز پرستویی، مریلا زارعی، بابک حمیدیان، امیر آقایی، فرهاد قائمیان، محمود عزیزی، محمد حاتمی، علی یعقوبی، پدرام شریفی، دیبا زاهدی، کیمیا حسینی، شیلا خداداد، پریوش نظریه، سید احسان امانی و کامران نجف زاده در آن ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان این اثر سینمایی امده است: «چرا اینقدر دیر اومدی؟ - مأموریت بودم. شغلت چیه؟ -تو حفاظتم. نگهبانی؟ -محافظم. آهان پس بادیگاردی.»

«بادیگارد» در نوروز سال جاری اکران و با استقبال خوب تماشاگران مواجه شد و توانست حدود 6 میلیارد تومان فروش کند.

فیلم سینمایی «بادیگارد» پس از اکران در ایران وارد فاز اکران جهانی شد و در کانادا، استرالیا، آلمان، انگلستان، لبنان و سوریه به روی پرده رفت.

یادآوری می شود این برای نخستین بار است که آرت بوک یک فیلم سینمایی در ایران منتشر می شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها