صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نقد و بررسی «نوراستنی» در خانه هنرمندان

نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «نوراستنی» ساخته امید توتونچی روز یکشنبه ۹ آبان ماه با حضور کارگردان و محمدرضا مقدسیان در خانه هنرمندان تهران برگزار می‌شود

نوراستنی
 خانه هنرمندان روزهای یکشنبه هرهفته میزبان جلسات نقد و بررسی فیلم‌های سینمایی به نمایش درآمده در گروه هنروتجربه است و این هفته برنامه به فیلم «نوراستنی» اختصاص دارد. در این برنامه ابتدا و از ساعت ۱۶ فیلم برای علاقمندان به نمایش درمی‌آید و سپس از ساعت ۱۷٫۳۰ نشست نقد و بررسی با حضور امید توتونچی کارگردان فیلم «نوراستنی» و محمدرضا مقدسیان به عنوان منتقد برگزار می‌شود.

امید توتونچی متولد ۱۳۶۵ است که با فیلم کوتاه باران در سال ۹۱ جایزه بهترین تدوین جشنواره فیلم کوتاه تهران را به دست آورد. از جمله موفقیت‌های این فیلم در جشنواره‌ها می‌توان به نامزدی جایزه بزرگ جشنواره ورشو و نامزدی جایزه استعداد جوان سینما از جشنواره هامبورگ اشاره کرد.

پولاد مختاری، مهسا محمدکاظم، سالار کریمخانی، آسا رضاخانی، زهرا بهروزمنش، آرش ماهان کیا و محسن خوئینی‌ها بازیگران این فیلم هستند و امید توتونچی کارگردانی، نویسندگی، تدوین و تصویربرداری آن را برعهده داشته است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها