صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

غزل شاکری مقابل دوربین «سارا و آیدا» رفت

غزل شاکری بازیگر نقش سارا در جدیدترین فیلم مازیار میری به تازگی جلوی دوربین رفت.

غزل شاکری
فیلمبرداری «سارا و آیدا» به کارگردانی مازیار میری، دوم آبان ماه در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی کلید خورد. به تازگی بازی غزل شاکری در این فیلم در نقش سارا، یکی از شخصیت‌های اصلی آغاز شده است و فیلمبرداری هم در همان لوکیشن ادامه دارد.

غزل شاکری پیش از این در مجموعه نمایش خانگی «شهرزاد» به ایفای نقش پرداخته بود که مورد توجه مخاطبین قرار گرفت.

«سارا و آیدا» یک فیلم اجتماعی محسوب می‌شود که تمام فیلمبراری آن در تهران انجام خواهد شد. 
فیلمنامه این فیلم توسط امیر عربی به نگارش در آمده و مجری طرح این پروژه همایون اسعدیان است.

در این فیلم غزل شاکری، پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، سعید چنگیزیان و شیرین یزدان‌بخش به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «سارا و آیدا دوستان صمیمی هستند که آبروی یکی از آنها به خطر افتاده و حالا باید به کمک هم شرایط را به حالت عادی بازگردانند اما این دو دوست تا کجا پای یکدیگر می‌ایستند؟

از عوامل تولید «سارا و آیدا» می‌توان به مجری طرح، همایون اسعدیان، مدیر فیلمبرداری، حسین جعفریان، طراح صحنه و لباس، شیوا رشیدیان، طراح چهره پردازی، مهرداد میرکیانی، مدیر برنامه‌ریزی و دستیار کارگردان، مریم هژیروند، صدابردار، ساسان نخعی، مدیر تولید، حسین اکبری، گروه کارگردانی، مهدی لطیفی و نگار جنیدی، منشی صحنه، ندا آصف، فیلمبردار، امیر موسوی، دستیار فیلمبردار، مرتضی سبحانی، عکاس، آرزو اتحاد و مشاور رسانه ای، بیتا موسوی اشاره کرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها