صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سومین حضور پیاپی بین المللی «جاودانگی» با حضور در جشنواره هانوی

فیلم سینمایی «جاودانگی» به کارگردانی مهدی فرد قادری پس از انتخاب در جشنواره فیلم «رم» ایتالیا و «زاگرب» کرواسی به بخش مسابقه جشنواره «هانوی» ویتنام راه پیدا کرد.

جاودانگی
 چهارمین دوره جشنواره هانوی ویتنام امسال در حالی برگزار می شود که چهل و دو فیلم در بخش مسابقه سینمای جهان این جشنواره حضور خواهند داشت و فیلم سینمایی «جاودانگی» در این بخش به نمایش درخواهد آمد.
ساختار پلان-سکانس 145 دقیقه ای «جاودانگی» که این روزها در گروه هنروتجربه در حال اکران است بر اساس «تناوب» نخستین فیلم کوتاه فرد قادری است که در سال هشتاد و چهار در یک پلان یازده دقیقه ای کارگردانی شده است. «جاودانگی» نخستین فیلم بلند این فیلمساز محسوب می شود که تمام اتفاقات آن در شبی بارانی در قطاری مسافربری رُخ می دهد. این فیلم به قصه زندگی شش خانواده در واگن های مختلف قطار می پردازد که با جا به جایی زمان روایت می شود.
«جاودانگی» به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی ساخته شده است و عرضه و پخش بین المللی آن به عهده محمد اطبایی «مستقل های ایرانی» است. چهارمین دوره جشنواره هانوی ویتنام از یازده تا پانزده آبان ماه برگزار خواهد شد

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها