صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پیشنهاد حوزه هنری برای اکران "کلاه قرمزی" در ماه رمضان

مدیر پخش و بازاریابی مرکز خدمات سینمایی حوزه هنری ضمن اعلام پیشنهاد اکران دو فیلم "کلاه رمزی و بچه ننه" و "من و ت" برای اکران در ماه رمضان گفت: زمان نمایش این دو فیلم جزو هفته‌های اکران آنها محاسبه نمی‌شود.

کلاه قرمزی
 غلامرضا فرجی در این ارتباط به خبرنگار مهر گفت:ما به دلیل حمایت از سینماداران و جذب مخاطب برای اکران عیدفطر دو فیلم "کلاه قرمزی و بچه ننه" و "من و تو" که قرار است در گروه سینمایی آزادی و استقلال اکران شوند را برای ماه رمضان پیشنهاد داده‌ایم.

وی افزود: با آغاز اکران این دو فیلم در این ماه می‌توانیم شاهد رونق گیشه سینماها باشیم. اما شورای صنفی به دلیل کمبود وقت در هفته گذشته قرارداد اکران آنها را مورد بررسی قرار نداد اما قطعا این هفته وضعیت آنها مشخص می‌شود.

فرجی ادامه داد: آغاز اکران این دو فیلم منوط به کف فروش فیلم‌های قبلی در دو گروه سینمایی استقلال و آزادی است و قرار است زمان آغاز اکران دو فیلم "کلاه قرمزی و بچه ننه" و "من و تو" در ماه مبارک رمضان جزو هفته‌های نمایش آنها محاسبه نشود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها