صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اعلام جزئیات اکران انیمیشن «ناسور» برای مدارس

سینماها و راه‌های هماهنگی برای حضور دانش آموزان مدارس در اکران‌های انیمیشن عاشورایی «ناسور» اعلام شد.

ناسوور
مسئولان مدارسی که علاقه‌مند هستند دانش‌آموزان خود را به تماشای انیمیشن سینمایی «ناسور» ببرند، می‌توانند به طور مستقیم با سینماهای ماندانا، المپیک، راگا، شکوفه، ایران، کوروش، ملت، تماشا، چاپلین، میلاد، جوان، ناهید و آزادی تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.
همچنین مدارس و مجموعه‌هایی که مایل به نمایش فیلم در محل مورد نظر خودشان هستند می‌توانند با موسسه «راوی فیلم» به شماره ۰۲۱۶۶۷۲۰۰۷۵ و ۰۲۱۶۶۷۲۰۰۶۵ تماس بگیرند.

انیمیشن عاشورایی «ناسور» به کارگردانی کیانوش دالوند و تهیه‌کنندگی داریوش دالوند و محمدحسین قاسمی در حالی از هفته گذشته اکران خود را آغاز کرده است که در چند پردیس سینمایی در تهران اکران صبح و ویژه مدارس دارد.

همچنین این فیلم در پردیس کورش در چند سانس بلیت فروشی دارد. شهرهای مشهد، اهواز، بروجرود و قم نیز تاکنون اکران عمومی فیلم را آغاز کرده اند. این فیلم در حال حاضر در عراق هم روی پرده سینماهاست.

«ناسور» راوی جراحتی است که از شهادت مظلومانه امام حسین (ع) و یاران ایشان در دل همه آزادی خواهان جهان ایجاد شده است و واقعه کربلا در بخش اعظمی از داستان آن به تصویر کشیده می‌شود. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها