صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تلاش براي اكران فيلم‌هاي سه‌بعدي در ماه‌ رمضان

مديرعامل موسسه تصوير شهر گفت: در تلاش هستيم كه بتوانيم اكران ويژه فيلم‌هاي سه‌بعدي را در ماه رمضان براي مخاطبان برنامه‌ريزي كنيم.

سيدهادي منبتي در گفت‌وگو با ايسنا، درباره دليل متوقف شدن اكران‌ فيلم‌هاي سه‌بعدي در سالن «ايوان شمس» گفت: پس از اكران فيلم‌هاي سه بعدي در نوروز امسال، سيستم نمايش سه‌بعدي سالن «ايوان شمس» دچار مشكل سخت‌ افزاري شد و همچنين نرم‌افزار سرور هم نياز به روز شدن داشت.
وي ادامه داد: به همين دلايل، اكران فيلم‌هاي سه‌بعدي در «ايوان شمس» پس از عيد نوروز، نزديك به دو ماه به ناچار متوقف شده بود. در اين مدت ما پيگير بوديم كه بتوانيم كارشناسي خارجي را براي تعمير سخت‌افزاري و حل مشكل نرم‌افزاري سيستم به ايران بياوريم. اين امر با پيگيري‌هاي بسيار زياد، هفته قبل محقق شد و كارشناس ايتاليايي هم مشكل سخت افزاري را حل كرد و هم سرور «ايوان شمس» به روز شد.
مديرعامل موسسه تصوير شهر در پايان سخنانش تصريح كرد: اكنون در حال رايزني با موسسه «ايده‌آل سينما» كه رايت فيلم‌هاي سه‌بعدي را برعهده دارد، هستيم تا در صورت موافقت آن موسسه، بتوانيم اين فيلم‌ها را به صورت ويژه در ايام ماه مبارك رمضان براي مخاطبان به نمايش در بياوريم.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها