صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مدیر‌عامل بنیاد‌سینمایی فارابی از پشت‌صحنه فیلم «کاناپه» بازدید کرد

علیرضا تابش مدیر‌عامل بنیاد‌سینمایی فارابی از پشت‌صحنه فیلم «کاناپه» به کارگردانی و تهیه کنندگی کیانوش عیاری بازدید کرد.

 علیرضا تابش به همراه «مسعود احمدیان» معاون فرهنگی و محمدرسول صادقی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، یکشنبه 16 آبان از پشت صحنه این فیلم در لوکیشنی واقع در تالار وحدت (خیابان شهریار) تهران دیدن کرد.

مدیرعامل بنیاد در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از روند خوب تولید فیلم گفت: حمایت از فیلم های خانوادگی با رویکرد اجتماعی و با تکیه بر رئالیسم آبرومند موجود در سینمای ایران و به دور از سیاه نمایی، یکی از عوامل اصلی حمایتهای بنیاد از فیلمسازان محسوب می شود.

بنا به همین گزارش تاکنون بیش از 50 درصد از فیلمبرداری فیلم سینمایی «کاناپه» انجام شده است و هم اکنون گروه تولید برای ادامه فیلم برداری در منطقه جنت آباد مستقر شده اند.

«کاناپه» روایت زندگی دو خانواده ای است که می خواهند با هم وصلت کنند اما در نهایت یک کاناپه باعث ایجاد مشکلاتی در زندگی آنها می شود.

در این فیلم ابوالفضل پورعرب، بابک حمیدیان، فرهاد آئیش، فرگل فربخش، آتوسا انواریان، تینا عبدی، بیتا بیگی و فریبا کامران ایفای نقش می کند.

تهیه کننده، نویسنده و کارگردان: کیانوش عیاری، مجری طرح: شاهرخ دستورتبار، مدیرتولید: حسن آقاکریمی، برنامه ریز و دستیاراول کارگردان: شبنم عرفی نژاد، دستیار دوم کارگردان: مازیارحاجتی، دستیار سوم: مهتاب پیشقدم، منشی صحنه: سهیلا کاشفی، عکاس: مزدک عیاری، مدیر فیلمبرداری: داریوش عیاری، دستیار اول فیلمبرداری: محمدپرچ، محسن طاهری، بابک ابرغانی، محمدرضایی، محمدحسین خداحامی، طراح صحنه و لباس: امیرحسین قدسی، دستیار صحنه: بهنام غدیری، مدیر صحنه: سعیدرحیمی، طراح گریم: مهدیه اعرابی، اجرای گریم، نازنین عرفی نژاد و محمدرضاگل افشار، صدابردار: علیرضاغفاری نژاد، دستیارصدا: جوادباقری، مدیر تدارکات: رضاصادق، دستیار تدارکات: سعید مهتاب، علی ترکاشوند سایر عوامل این فیلم هستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها