صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران زود هنگام «محمدرسول الله» در بغداد/ استقبال گسترده عراقی‌ها از فیلم

فیلم سینمایی «محمدرسول‌الله» ساخته مجید مجیدی شب گذشته اولین اکران خود را در بغداد تجربه کرد و با اقبال گسترده مخاطبین مواجه شد.

محمد رسول الله (ص)

اقبال گسترده مردم ترکیه از فیلم «محمدرسول الله» باعث شد تا کمپانی توزیع کننده فیلم تصمیم بگیرد 9 روز زودتر از تبلیغات صورت گرفته فیلم «محمدرسول الله» را اکران کند و فیلم در بغداد پایتخت عراق از روز گذشته به نمایش درآمد. بلیت های ارایه شده در گیشه  سینما «الوطن» که تنها سینمای استاندارد عراق به شمار می رود و 1000 صندلی دارد به سرعت به پایان رسید. 2000 بلیت که متعلق به دو سانس سینما بود در مدت زمان کوتاهی از سوی مخاطبین خریداری شد.

با توجه به اقبالی که از سوی مخاطبین صورت می گیرد به نظر می رسد فیلم «محمدرسول الله» در کشورهایی که تحت سلطه افکار وهابیون اداره می شوند هم درمقابل اشتیاق مخاطبین طاقت نیاورند و فیلمی از کارگردان به نام سینمای ایران جهان عرب را تسخیر کند.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی محمد رسول الله در ترکیه با اقبال بسیار گسترده مواجه شده و تمام رسانه های این کشور به این اثر پرداختند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها