صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

فیلم سینمایی «جاودانگی» در جشنواره جوگجا اندونزی

لان-سکانس 145 دقیقه ای «جاودانگی» به کارگردانی مهدی فرد قادری در چهارمین حضور بین المللی خود در جشنواره جوگجا-نتپک اندونزی به نمایش درخواهد آمد.

جاودانگی
یازدهمین دوره جشنواره جوگجا-نتپک اندونزی امسال برنامه بزرگداشت مستقل های ایرانی را برپا داشته است که «جاودانگی» یکی از این فیلم هاست. نخستین فیلم سینمایی مهدی فرد قادری پیش از این در جشنواره های رم ایتالیا ، زاگرب کرواسی و هانوی ویتنام به نمایش در آمده بود و در تازه ترین حضور بین المللی اش در این جشنواره به روی پرده خواهد رفت.

ساختار پلان-سکانس 145 دقیقه ای «جاودانگی» که این روزها در گروه هنروتجربه در حال اکران است بر اساس «تناوب» نخستین فیلم کوتاه فرد قادری است که در سال هشتاد و چهار در یک پلان یازده دقیقه ای کارگردانی شده است. «جاودانگی» نخستین فیلم بلند این فیلمساز محسوب می شود که تمام اتفاقات آن در شبی بارانی در قطاری مسافربری رُخ می دهد. این فیلم به قصه زندگی شش خانواده در واگن های مختلف قطار می پردازد که با جا به جایی زمان روایت می شود.

«جاودانگی» به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی ساخته شده است و عرضه و پخش بین المللی آن به عهده محمد اطبایی «مستقل های ایرانی» است. یازدهمین دوره جشنواره جوگجا-نتپک اندونزی از 8 تا 13 آذرماه در اندونزی برگزار می شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها