صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نشست نقد و بررسی فیلم «آقای بیکار» در خانه هنرمندان

نشست نقدوبررسی فیلم مستند «آقای بیکار» به کارگردانی علی همراز تهرانی روز یکشنبه (23 آبان) در محل خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

آقای بیکار
 خانه هنرمندان روزهای یکشنبه میزبان جلسات نقد و بررسی فیلم‌های به نمایش درآمده در گروه هنروتجربه است. در این نشست ابتدا و از ساعت ۱۶ فیلم مستند «آقای بیکار» برای علاقمندان به نمایش درمی‌آید و سپس جلسه نقد و بررسی با حضور سحر عضرآزاد منتقد سینمایی و علی همراز تهرانی كارگردان این فیلم برپا می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم مستند «آقای بیکار» هم آمده است: در سال ۲۰۱۴، تعدادجوانان بیکار در جهان به ۲۰۲ میلیون نفر رسید یکی از آن‌ها مستندسازی است که تصمیم می‌گیرد از اوضاع خود و بیکاری‌اش فیلمی بسازد. اما به مرور پای آدم‌های دیگری به فیلم باز می‌شود که داستان‌هایی به همراه دارد.

علی همراز متولد ۱۳۶۱ تهران است. شروع فعالیت او از سال ۱۳۷۸ با ساخت فیلم‌های کوتاه و تجربی شکل گرفت. در ادامه به عنوان تدوین‌گر در پروژه‌های متعدد مستند، تلویزیونی و سینمایی به مدت هشت سال فعالیت داشته و بعد به عنوان مستندساز آغاز به کار کرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها