صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

20 شهریورماه؛ آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کودک و نوجوان

جشنواره فیلم کودک و نوجوان همزمان با روز جهانی کودک از 17 تا 21 مهرماه در استان اصفهان برگزار خواهد شد و 20 شهریورماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره است

جشنواره فیلم کودک و نوجوان
 «جعفر گودرزی» مدیر اجرایی و مدیر روابط عمومی بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره زمان برگزاری و مقررات جشنواره امسال گفت: بیست و ششمین دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان امسال همزمان با روز جهانی کودک از 17 تا 21 مهرماه در استان اصفهان برگزار خواهد شد.

وی در ادامه توضیح داد: علی‌رغم زمان محدود سعی داریم که به نحوی شایسته این جشنواره را برگزار کنیم‌. امسال هم مانند سال گذشته تلاش می‌کنیم تا برای رسانه‌های جمعی یک سالن که احتمالا سالن مجموعه فرشچیان خواهد بود را در نظر بگیریم که علاوه بر نمایش فیلم و برگزاری نشست‌های تخصصی در این سالن‌‌، بخش‌های جنبی جشنواره هم در این سالن برگزار شود.

مدیر اجرایی جشنواره کودک و نوجوان اصفهان درباره اعلام مقررات جشنواره و مهلت ارسال آثار توضیح داد: مقررات این دوره از جشنواره ظرف یک یا دو روز آتی اعلام خواهد شد و آخرین مهلت ارسال آثار برای حضور در این دوره از جشنواره 20 شهریورماه خواهد بود.

وی در ادامه گفت: امیدوارم با برگزاری جشنواره کودک و نوجوان بتوانیم لبخندی هرچند کوچک به فرزندان این مرز و بوم هدیه کنیم. سال گذشته با گسترش کمی و کیفی جشنواره طیف گسترده‌ای از کودکان کشور را بر سر این سفره رنگین نشاندیم و توانستیم لحظات و شرایط خوبی برای سینمای کودک و نجوان به وجود بیاوریم. امسال هم تلاش می‌کنیم تا همه کودکان ایرانی در اقصی نقاط کشور را و حتی در سطح جهان را در حد بضاعت خودمان در این رویداد شرکت دهیم و پیام و اهداف جشنواره نجیب و شریف و انسانی کودک را به دیگر کودکان و مخاطبان سراسر جهان منتقل کنیم.

گودرزی در ادامه به جنبه‌های کمی و کیفی این دوره از جشنواره اشاره کرد و گفت: با توجه به زمان و امکاناتی که در اختیار داریم امیدوارم بتوانیم جنبه‌های کمی و کیفی جشنواره را پربارتر از سال گذشته داشته باشیم و بتوانیم با برگزاری جشنواره به سینمای کودک رونق بهتری ببخشیم و پرچم جشنواره کودک را به عنوان جریانی ارزشمند که نمادی از دغدغه‌های مردم فرهنگ‌دوست و نجیب و صلح‌طلب ایران است بیش از پیش بر آسمان ایران اسلامی به احتزاز درآوریم‌.

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم کودک در خاتمه به جایگاه جشنواره کودک و نوجوان اشاره کرد و گفت: جشنواره پلی است برای تفاهم و دوستی‌های کودکان و بزرگسالان جهان، رسیدن به جهانی توام با آرامش و امنیت و جهانی که بتواند کودکانش را بهتر ببیند و آن‌ها را دستاویز زیاده‌‌خواهی‌ها و جنایات بشری نکند که این خواست تمام انسان‌های آزاده است‌. برای نیل به این خواست و دغدغه جهانی ابزارهایی نیاز است که جشنواره فیلم کودک یکی از این ابزارهاست. امیدواریم که بتوانیم این بار سنگین مسئولیت را به دوش بکشیم و در پیشگاه خداوند و کودکان و نوجوان پاک سرشت این سرزمین سربلند باشیم و جشنواره امسال فراتر و پربارتر از دوره قبل باشد و عمل کند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها