صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

برندگان انار طلایی ششمین جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا اعلام شدند

لیلا حاتمی و ناصر هاشمی، هيوا امين نژاد، اژدها وارد مى شود و ابد و يك روز، برندگان جايزه انارطلايى از جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا شدند.

با اهدای جوایزی به فیلم های ابد و یک روز ، بدرود آنالوگ ، لانتوری ، اژدها وارد می شود من و برادرم خسرو ششمین دوره جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا به کار خود پایان داد.
روابط عمومی جشنواره – جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا از تاریخ 20 اکتبر( 29 مهر ) الی 20 نوامبر ( 30 آبان ) در شش شهر استرالیا به مدیریت آن دمی گرو و آرمین میلادی برگزار می شود.

فاطمه معتمد آریا ، شهرام مکری و بهروز وثوقی داوران این دوره از جشنواره بودند که آقای وثوقی به دلیل مشغله های شخصی نتوانستند به داوری نهایی شرکت کنند.
بنا به گفته داوران ، توجه ویژه آنها به نسل جدید فیلمسازان جوان و جریان نوی سینمای ایران معطوف بوده است. همچنین فیلم های راه یافته به این دوره از جشنواره قطعا از بهترین های چند سال اخیر سینمای ایران هستند.

انار طلایی بهترین بازیگر مرد به دلیل ظرافت یک نقش درونی با بازی بدون اغراق به ناصر هاشمی برای فیلم " برادرم خسرو اهدا شد.
انار طلایی بهترین بازیگر زن به لیلا حاتمی برای بازی در یک نقش متفاوت در فیلم من اهدا شد.

انار طلایی بهترین کارگردانی به فیلم بدورد آنالوگ به هیوا امین نژاد برای استفاده به جا از موقعیت محلی و کادر بندی های خوب به خاطر یک موضوع خاص اهدا شد.
انار طلایی بهترین فیلم به دلیل تکامل استفاده از اجزای مختلف سینمایی در کنار هم به ابد و یک روز اهدا شد که پیش از این نیز جایزه نت پک را از همین جشنواره دریافت کرد.
همچنین جایزه ویژه هیئت داوران به دليل خلاقيت و نو آورى در خلق اثرى متفاوت و تاثير گذار به   فیلم اژدها وارد می شود تعلق گرفت.
لانتوری نیز در این دوره از جشنواره به عنوان فیلم منتخب تماشاگران برگزیده شد.
برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.iffa.net.au مراجعه نمایید.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها