صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران «ضد گلوله» همزمان با عید سعید فطر

«رضا رخشان» از اکران فیلم سینمایی «ضدگلوله» ساخته مصطفی کیایی، همزمان با عید سعید فطر خبر داد.

 «رضا رخشان» تهیه‌کننده سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، اظهار داشت: فیلم سینمایی «ضد گلوله» از تاریخ 25 مرداد همزمان با عید سعید فطر در سینماهای سراسر کشور اکران خواهد شد.

وی در ادامه افزود: هنوز سرگروه این فیلم مشخص نیست و این فیلم نسبت به نسخه به نمایش درآمده در جشنواره دچار ممیزی زیادی نشده است. 

 

 

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «ضد گلوله» با نام‌های قبلی «غیر مجاز» و «بزن بریم بهشت» در اواسط دهه 60 و اوج دوران جنگ اتفاق می‌افتد و مردی حدودا 50 ساله در تهران مشغول قاچاق نوارهای لس‌آنجلسی و فیلم‌های ویدئویی است. او در اثر یک اتفاق در می‌یابد که توموری در سر دارد و تا دو ماه دیگر بیشتر زنده نخواهد ماند. او برای اینکه پس از مرگش نامی از او باقی بماند و خانواده‌اش هم منتفع شوند تصمیم می‌گیرند برای دستیابی به این اهداف به جبهه برود و شهید شود اما هر چه تلاش می‌کند شهادت برای او دست نیافتنی خواهد بود.

بازیگران این فیلم عبارتند از:

مهدی هاشمی، مسعود کرامتی، ژاله صامتی، سعید آقاخانی، محسن کیایی، بهشاد شریفیان، علی کوچکی، امیر عزیزی، پوریا رحیمی، زهره بختیاری، ملودی آرام‌نیا، مسعود انتظاری، محمد حاج حسینی، علی گلزاده، علی زمانی، علیرضا رشیدی، کاظم نجارزاده، یوسف قلیچ و مهدی فقیه.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها