صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

احمد کاوری :«سگ‌های زرد» دی ماه کلید می‌خورد

احمد کاوری گفت: بعد از انصراف از ساخت فیلمنامه «بهشت از جنوب شرقی» تصمیم گرفتم «سگ‌های زرد» را بسازم که در دی ماه سال جاری فیلمبرداری‌اش را آغاز خواهیم کرد.

 احمد کاوری در ارتباط با ساخت فیلم سینمایی «سگ‌های زرد» گفت: در حال حاضر در پیش تولید این فیلم سینمایی هستیم و امیدوارم که در دی ماه سال جاری بتوانیم فیلمبرداری این اثر سینمایی را آغاز کنیم. 6 کاراکتر اصلی داریم و در مجموع شاهد حضور 10 بازیگر خواهیم بود.

وی در ادامه در ارتباط با روند انتخاب بازیگرانش و اینکه ایا از افراد چهره در ایفای این نقش‌ها استفاده خواهد کرد گفت: قطعا ترکیبی از بازیگران چهره و شناخته شده و بازیگران بومی استفاده خواهیم کرد. محل فیلمبرداری فیلم سینمایی «سگ‌های زرد» تقریباً 80 درصد آن در تهران است همچنین به یک بندرگاه نیاز دارم و احتمالا این بخش ها را در اطراف قشم و یا چابهار فیلمبرداری خواهیم کرد.

احمد کاوری پیش از این قرار بود فیلمنامه «بهشت از جنوب غربی» را کارگردانی کند که از ساخت آن انصراف داد و در حال حاضر قرار است فیلم‌نامه «سگ‌های زرد» را در دی ماه بسازد این کارگردان پیش از این در عرصه سینما فیلم سینمایی «نفوذی» را ساخته بود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها