صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران فیلم «جنجال در عروسی» در دو نسخه سه بعدی و دو بعدی

فیلم «جنجال در عروسی» ساخته سید رضا خطیبی به تهیه کنندگی محمد احمدی محصول مشترک ایران-فرانسه از پنجشنبه (11آذر ماه) در دو نسخه دو بعدی و سه بعدی در گروه سینمایی آزاد اکران عمومی می‌شود.

جنجال
سینماهایی که امکان پخش سه بعدی فیلم «جنجال در عروسی» را دارند بدین ترتیب می باشند:


۱. پردیس کورش
۲. پردیس چارسو
۳. پردیس آزادی
۴. پردیس زندگی
۵. سینما فرهنگ
۶. ایوان شمس

شهرستان ها:
- پردیس هویزه مشهد
 
به طور مثال قیمت بلیت‌ سینماهایی که به شکل معمول ده هزار تومان است، 15 هزار تومان می‌شود و قیمت هر عینک هم نزدیک به 4 هزار تومان است/مابقی سینماها هم میتوانند این فیلم را به شکل دو بعدی اکران کنند.

علیرضا خمسه ، میرطاهر مظلومی ، نعیمه نظام دوست ، مرتضی ضرابی ، محمد رضا بحری، مهدی قانع ، صاحب حائری زاده ، علیرضا حائری زاده ، سعید خبیری و با حضور نوجوانان : محمد جواد رسایی ، امیر حسین محرابی ، کورش فلاح ، فرزاد دهقان ، علیرضا روئین تن ، عارفه و عرفانه محمودی ، محمد هادئی ، علی کاظمی از نقش آفرینان این فیلم هستند.

در خلاصه داستان «جنجال در عروسی» که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید شده، آمده است:در یک مراسم عروسی کودکان را به محل برگزاری جشن راه نمی دهند و به کلبه ای در انتهای باغ تبعید می کنند . بچه ها متوجه می شوند برگزارکنندگان مراسم قاچاقچی مواد مخدر هستند ، لذا تصمیم می گیرند تا جشن را به هم بزنند و این آغاز ماجراست .

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها