صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اقبال مخاطب «داغستان» از فیلم «محمد رسول‌الله»/ آغاز اکران در آذربایجان

صابری گفت: فیلم «محمد رسول‌الله» در کشور داغستان با اقبال گسترده مواجه شد و ظرف روزهای آینده این فیلم در آذربایجان به نمایش درمی‌آید.

محمد رسول الله (ص)

محمدرضا صابری مدیرعامل دفتر نورتابان درباره اقبال مخاطب از فیلم «محمد رسول الله» گفت: فیلم همچنان در سینماهای ترکیه مورد توجه قرار گرفته و به برکت وجود حضرت رسول اکرم (ص) فیلم در داغستان نیز مورد توجه مخاطبین قرار گرفت.

وی ادامه داد: این فیلم در داغستان ظرف ده روز گذشته آغاز شد و هم اینک نیز همچنان ادامه دارد. برای مراسم افتتاح فیلم در داغستان مجید مجیدی (کارگردان) و مینا ساداتی (بازیگر) نیز در این مراسم حضور داشتند که با استقبال گرم مسئولین و مخاطبین فیلم مواجه شدند. فیلم هم اینک در 5 سالن سینمای کشور داغستان اکران شده که در همه این سالن ها با اقبال مواجه شده است.

صابری درباره اکران فیلم در دیگر کشورها گفت: به دلیل فعالیت گسترده وهابیت اکران بین المللی فیلم به مراتب سخت است اما دوستان ما تمام تلاش خود را می کنند تا در بهترین سینماها فیلم را به نمایش درآورند. ظرف روزهای آتی (احتمالا آخر هفته) نمایش  فیلم در آذربایجان آغاز می شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها