صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«جنجال در عروسی» به جشنواره استریومدیا بلژیک راه یافت

«جنجال در عروسی» به کارگردانی سید رضا خطیبی به بخش مسابقه جشنواره «استریو مدیا» بلژیک راه یافت.

جنجال در عروسی
فیلم سه بعدی «جنجال در عروسی» به کارگردانی سید رضا خطیبی و تهیه کنندگی محمد احمدی در دومین حضور بین المللی خود در هشتمین جشنواره سه بعدی «استریومدیا – لیج» بلژیک در بخش مسابقه به نمایش درمی‌آید.

هشتمین دوره جشنواره «استریو مدیا» از ۱۲ تا ۱۵ دسامبر ۲۰۱۶ ( ۲۲ الی ۲۵ آذر۹۵) در شهر لیج بلژیک برگزار می شود. انتخاب فیلم ها در این جشنواره از بین بهترین فیلم های سه بعدی اروپا، آفریقا و خاورمیانه صورت گرفته است. جایزه این جشنواره را هر ساله کمپانی لومیر آواردز هالیوود اهدا می کند.

فیلم «جنجال در عروسی» در اولین حضور بین المللی خود در جشنواره فیلم های سه بعدی سئول کره جنوبی جایزه هیات داوران را از آن خود کرده بود.

این فیلم که از  ۱۱ آذر ماه اکران عمومی شده است در سینماهای ایوان شمس، آزادی، کورش، چهارسو، فرهنگ  و در سینما هویزه مشهد به صورت سه بعدی و در بقیه سینماها به صورت دو بعدی  به نمایش در می آید.

در خلاصه داستان «جنجال در عروسی» که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید شده، آمده است: در یک مراسم عروسی کودکان را به محل برگزاری جشن راه نمی دهند و به کلبه ای در انتهای باغ تبعید می کنند. بچه ها متوجه می شوند برگزارکنندگان مراسم قاچاقچی مواد مخدر هستند، لذا تصمیم می گیرند تا جشن را به هم بزنند و این آغاز ماجراست.

بازیگران این فیلم عبارتند از علیرضا خمسه، میرطاهر مظلومی، نعیمه نظام دوست، مرتضی ضرابی، محمد رضا بحری، مهدی قانع، صاحب حائری زاده، علیرضا حائری زاده، سعید خبیری و با حضور نوجوانان: محمد جواد رسایی، امیر حسین محرابی، کورش فلاح، فرزاد دهقان، علیرضا روئین تن، عارفه و عرفانه محمودی، محمد هادئی، علی کاظمی.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها