صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«دل دیوانه» فرمان آرا كليد خورد

فیلمبرداری «دل دیوانه» جدیدترین فیلم بهمن فرمان آرا در شمال کشور آغاز شد.

فرمان آرا
 بهمن فرمان آرا که پروانه ساخت «دل دیوانه» را از وزارت ارشاد دریافت کرده، بعد از معرفی بازیگران آن، به تازگی فیلمبرداری این فیلم را در شمال کشور آغاز کرده است. در این فیلم قرار است بازیگران شناخته شده‌ای به ایفای نقش بپردازند. فیلبمرداری «دل دیوانه» با مدیریت فرشاد محمدی قرار است طی 31 جلسه انجام شود. طبق خبرها نقش اصلی این فیلم را فاطمه معتمد آریا ایفا خواهد کرد.

در این فیلم بسیاری از بازیگران شناخته شده سینمای ایران از جمله علی نصیریان، جمشید مشایخی، فاطمه معتمد آریا، لیلا حاتمی، علی مصفا، رویا نونهالی، پانته‌آ پناهی‌ها و صابر ابر در کنار خود فرمان آرا به ایفای نقش خواهند پرداخت. این فیلم به احتمال زیاد در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در می‌آید.

تدوین این فیلم به طور همزمان انجام خواهد شد، بهمن فرمان آرا و عوامل «دل دیوانه» در تلاش‌اند این فیلم را به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برسانند.

کارگردان شناخته شده سینما ایران پیش‌تر درباره داستان «دل دیوانه» گفته بود: موضوع «دل دیوانه» درباره فاصله‌افتادن میان آدم‌هاست. اینکه وقتی آدم‌ها مدتی از هم فاصله می‌گیرند و بعد دوباره به‌هم‌می‌رسند، طبعا روی نوع رابطه‌شان تأثیر می‌گذارد...

یادآوری می‌شود فرمان آرا در سال 92 «دلم می‌خواد» را جلوی دوربین برد که به تازگی و پس از رفع اختلافات با تهیه کننده توانست پروانه نمایش آن را از وزارت ارشاد دریافت کند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها