صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«جنجال در عروسی» در دومین حضور بین‌المللی جایزه گرفت

فیلم سه بعدی «جنجال در عروسی» به کارگردانی سیدرضا خطیبی در دومین حضور بین‌المللی خود در بلژیک جایزه اول جشنواره را از آن خود کرد.

جنحال در عروسی

فیلم سه بعدی «جنجال در عروسی » به کارگردانی سید رضا خطیبی و تهیه کنندگی محمد احمدی در دومین حضور بین المللی خود در هشتمین جشنواره سه بعدی استریومدیا – لیج بلژیک جایزه اول جشنواره مذکور را از آن خود کرد  .

اختتامیه هشتمین دوره جشنواره سه بعدی استریو مدیا در شهر لیج – باژیک در شب 15 دسامبر در حالی که سید رضا خطیبی کارگردان فیلم و ژان – ماری بوله استریو گراف و پگاه احمدی مونتور فیلم در آنجا حضور داشتند ، برگزار شد .

هشتمین دوره  جشنواره استریو مدیا از 12 تا 15 دسامبر 2016 ( 22 الی 25 آذر95) در شهر لیج بلژیک برگزار شد . 

انتخاب فیلم ها از بین بهترین فیلم های سه بعدی اروپا ، آفریقا و خاورمیانه صورت گرفته است . جایزه جشنواره را کمپانی لومیر آواردز هالیود اهدا کرد  .

فیلم جنجال در عروسی در اولین حضور بین المللی خود در جشنواره فیلم های سه بعدی سئول کره جنوبی جایزه هیات داوران را از آن خود کرده بود .

فیلم جنجال در عروسی از 11 آذر ماه در سینماها اکرانش شروع شده است و در سینماهای ، کورش ، چهارسو ،  فرهنگ  و در سینما هویزه مشهد به صورت سه بعدی و در بقیه سینماها به صورت دو بعدی  به نمایش در می آید .

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها