صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

فروش روز اول "ضدگلوله" به زلزله زدگان اختصاص می‌یابد

عوامل سازنده و پخش‌کننده فیلم سینمائی ضدگلوله کلیه درآمد حاصل از فروش روز اول اکران فیلم در تاریخ بیست وپنجم مردادماه را به این امر اختصاص داده و امید است با یاری مردم مهربان بار کوچکی از دوش هموطنان عزیزمان برداریم و پیام یاری خود را به گوش آنها برسانیم.

 عوامل فیلم "ضد گلوله" در یادداشتی فروش روز 25 مردادماه خود را به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی تقدیم کردند.

به گزارش مهر، در این یادداشت آمده است:

آن که پر نقش زد این دایره مینائی، کس ندانست که در گردش پرگار چه کرد. مصیبت بس گرانتر و بزرگتر از آن است که بتوان به آسانی از کنار آن گذشت و بی‌تفاوت بود.

در این روزهای غم بار که عده‌ای از جامعه بزرگ ایرانی در غم از دست دادن عزیزانشان سوگوارند، بی‌شک جامعه هنری و به خصوص سینمای ایران هم خود را شریک غم برادران و خواهران خود می‌داند و با آرزوی صبر برای بازماندگان زلزله آذربایجان، امیدوار است با یکدلی و عشق به یکدیگر اندکی از سختی این مصیبت بکاهد و در این ایام سخت در کنارشان باشد.

از این رو عوامل سازنده و پخش‌کننده فیلم سینمائی ضدگلوله کلیه درآمد حاصل از فروش روز اول اکران فیلم در تاریخ بیست وپنجم مردادماه را به این امر اختصاص داده و امید است با یاری مردم مهربان بار کوچکی از دوش هموطنان عزیزمان برداریم و پیام یاری خود را به گوش آنها برسانیم.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها