صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آیا «هفت ماهگی» هم به سرنوشت «کوچه بی نام» دچار می شود؟

درحالیکه قرار است «هفت ماهگی» تازه ترین همکاری هاتف علیمردانی با منصور لشگری قوچانی از چهارشنبه روی پرده برود پخش تیزرهای تلویزیونی این فیلم با اما و اگر روبه رو شده است.

سال گذشته و در حین اکران فیلم «کوچه بی نام» تیزرهای این فیلم با ممنوعیت پخش از تلویزیون مواجه شدند که علت اصلی این اتفاق احتمالا ممنوع التصویری باران کوثری که برای آن فیلم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن را دریافت کرده بود در تلویزیون بوده است. منصور لشگری قوچانی تهیه کننده «کوچه بی نام» در آن زمان حاضر به پخش تیزرهای «کوچه بی نام» بدون حضور باران کوثری نشد.

حالا یک سال بعد قرار است «هفت ماهگی» فیلم جدید هاتف علیمردانی و منصور لشگری قوچانی اکران شود و با توجه به اینکه چندی پیش جهانگیر کوثری رسما اعلام کرده بود من و همسرم (رخشان بنی اعتماد) و دخترم (باران کوثری) هر سه در تلویزیون ممنوع التصویر هستیم باید دید چه سرنوشتی در انتظار تیزرهای تلویزیونی «هفت ماهگی» است و آیا اینبار تهیه کننده این فیلم به پخش تیزرها با حذف باران کوثری رضایت خواهد داد یا خیر؟

حامد بهداد، باران كوثری، پگاه آهنگرانی، هانيه توسلی، احمد مهران فر، فرشته صدرعرفايی، بهناز جعفری، رضا بهبودی بازیگران این فیلم هستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها