صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سینما قدس سه سالنه می‌شود

درخواست سه سالنه شدن سینما قدس به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارایه شده است و مالک سینما در تلاش است تا بهمن‌ماه بازسازی سینما را آغاز کند.

«محمدرضا فرجی» مدیر امور سینماهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره بازسازی سینما قدس، گفت: مالک سینما درخواست سه سالنه شدن سینما را به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارایه داده است و در حال حاضر تلاش می‌کند تا کارهای مربوط به شهرداری سینما را انجام دهد تا بتواند سینما را به سه سالن تبدیل کند.

وی در ادامه درباره فضای سالن سینما گفت: در حال حاضر ظرفیت سالن سینما 650 صندلی است و فضای مناسب برای دو سالن دیگر در قسمت بالکن سینما وجود دارد.

فرجی درباره زمان بازسازی سالن قدس، گفت: مالک سالن در تلاش است تا با انجام کارهای مربوط به شهرداری، بهمن‌ماه سینما را تعطیل و بازسازی سینما را آغاز کند.

وی درباره بازگشایی سینما سروش گفت: قرار بود تا طبق زمان‌بندی انجام شده در عید فطر بازگشایی شود اما متاسفانه مالک سینما همکاری لازم را انجام نداده است و امیدواریم ظرف یک یا دو هفته آینده این سینما بازگشایی شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها