صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

رکورد شکنی به سبک کلاه قرمزی

کلاه قرمزی این بار اسبش را زین کرده تا همچنان در سینمای ایران رکورد شکن باشد.

این فیلم که خیلی‌ها به پر فروش شدن آن امیدوار بودند، این روز‌ها همچنان دارد خوب می‌فروشد و خانواده‌ها را به سینماهایی می‌کشاند که از اول سال تا کنون گیشه‌های پر رونقی نداشته‌اند.
فیلم ایرج طهماسب که اولین روز اکرانش را با 42 میلیون تومان فروش آغاز کرده بود، در روز عید سعید فطر 107 میلیون تومان فروش داشت.
در حال حاضر این فیلم با 267 میلیون فروش بر صدر جدول اکران عید فطر تکیه زده و اگر استقبال از این فیلم ادامه یابد، ممکن است رکورد‌های دیگری را هم ثبت کند. نمایش این فیلم در شهرستان‌ها هم از دیروز آغاز شده است.
«بی خداحافظی» به کارگردانی احمد امینی هم که یکی دیگر از فیلم‌های اکران عید فطر است، این فیلم تا کنون 45 میلیون تومان فروخته‌است.
رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ در این فیلم به نقش آفرینی پرداخته است. محمد رضا فروتن،‌ پگاه آهنگرانی،  شقایق فراهانی، پیام دهکردی، افشین هاشمی و ... از دیگر بازگران این فیلم هستند.
«ضدگلوله» دومین ساخته بلند مصطفی کیایی هم تاکنون 30 میلیون تومان فروخته‌است. نمایش این فیلم با بازی مهدی هاشمی، مسعود کرامتی، ژاله صامتی، و سعید آقاخانی در جشنواره فیلم فجر هم با استقبال مخاطبان و منتقدان مواجه شد.
 
نام فیلم
 کارگردان
تعداد سینما
فروش (میلیون)
کلاه قرمزی و بچه ننه
ایرج طهماسب
24
267
بی خداحافظی
 احمد امینی
17
45
ضد گلوله
مصطفی کیائی
17
30
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها