صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

اکران «نفس» به پایان رسید/ «ماحی» پس از جشنواره به گروه آفریقا می رود

اکران فیلم «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار این هفته چهارشنبه 29 دی ماه به پایان می‌رسد.

فرجی

غلامرضا فرجی ـ سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره مصوبات جلسه 27 دی‌ماه این شورا بیان کرد:‌ کلیه‌ی سینماهای نمایش‌دهنده‌ی فیلم «نفس» با توجه به تمام شدن سقف 10 هفته‌ای اکران، این هفته تعویض می‌شوند و فیلم «خانه‌ای در خیابان چهل‌ویکم» به سرگروهی پردیس سینمایی کورش اکران خود را ادامه می‌دهد.

وی همچنین گفت:‌ در این جلسه قرارداد فیلم «ماحی» به کارگردانی داود خیام در گروه «آفریقا» و پس از پایان نمایش «شاباش» هم ثبت شد، ضمن اینکه کف فروش دیگر فیلم‌های در حال اکران بالا بود و نمایش آن‌ها همچنان ادامه دارد. پیش از این قرار بود، فیلم «ماحی» به سرگروهی «کورش» اکران شود ولی با توجه به نمایش فیلم «هلن» در این سرگروه پس از «خانه‌ای در خیابان چهل‌ویکم» که تا پایان سال روی پرده باقی می‌ماند، قرارداد این فیلم در گروه آفریقا ثبت شد.

فرجی افزود: فیلم‌هایی که در حال اکران هستند تا  شروع جشنواره فیلم فجر روی پرده باقی می‌مانند و اکران فیلم‌های جدیدی مثل «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» هم  بعد از جشنواره ادامه خواهد داشت.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها