صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

"کلاه قرمزی و بچه ننه" در سینما آزادی

رضا سعیدی پور مدیر سینما آزادی از حل شدن مشکل اکران در گروه سینما آزادی را خبر داد و گفت: از امروز سه فیلم "کلاه قرمزی و بچه ننه"،"بی خداحافظی" و "ضد گلوله" در گروه سینما آزادی اکران می شود.

کلاه قرمزي و بچه ننه
 در پی اختلاف پیش آمده بین شورای صنفی نمایش ،حوزه هنری و شهرداری مبنی بر کم و کیف اکران فیلم ها در سالن های در اختیار ، برخی از فیلم ها از نمایش در گروه سینما آزادی محروم شدند.

اما پس از چند روز از اکران عید فطر و نمایش محدود فیلم پرمخاطب "کلاه قرمزی و بچه ننه" و همچنین فیلم هایی چون"ضد گلوله" و "بی خداحافظی" گویا اختلاف ها به پایان رسیده و این فیلم ها در گروه سینما آزادی از امروز به نمایش درآمده است.

رضا سعیدی پور مدیر سینما آزادی در این ارتباط به خبرنگار مهر، گفت: خوشبختانه مشکل اکران فیلم های عید فطر حل شد و سه فیلم اکران شده به مناسبت عید فطر در گروه سینما آزادی نیز نمایش داده می شود.

وی در ادامه افزود: امیدوارم مجموع مسائل و مشکلات پیرامون اکران سینما از این به بعد پشت درهای بسته به درستی برطرف شود و مشکلات و مسائل مدیریتی سینما هیچگاه به بدنه سینمای ایران و مخاطب کشیده نشود.

مدیر سینما آزادی در پایان صحبت های خود در پاسخ به این سئوال که آیا مشکل سینما آزادی به عنوان سرگروه حل شده است گفت: خوشبختانه با حل اختلاف های شورای صنفی نمایش و حوزه هنری سرگروهی سینما آزادی هم حل شده است و از این پس این سینما به عنوان سرگروه به اکران فیلم ها ادامه می دهد.

لازم به ذکر است هادی منبتی مدیرعامل موسسه تصویر شهر چندی پیش اعلام کرده بود که در صورت برطرف شدن مشکل اکران فیلم در سینما آزادی ، پردیس های سینمایی شهرداری هم نمایش فیلم ها را از سر می گیرند.

خرید بلیت فیلم کلاه قرمزی و بچه ننه

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها