صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آغاز مجدد نمایش فیلم‌های سه‌بعدی در ایوان شمس از فردا

مدیرعامل موسسه تصویر شهر گفت: با رفع مشکل نمایش فیلم‌های سه‌بعدی در ایوان شمس، نمایش این فیلم‌ها از شنبه (4 شهریورماه) آغاز می‌شود.

 «سید‌هادی منبتی» مدیرعامل‌ موسسه تصویر شهر در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره نمایش فیلم‌های سه‌بعدی در ایوان شمس، گفت: با رفع مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری نمایش فیلم سه‌بعدی در ایوان شمس، از شنبه نمایش فیلم‌های سه‌بعدی در ایوان شمس آغاز می‌شود.

وی درباره مشکل سیستم نمایش سه‌بعدی ایوان شمس توضیح داد: تجهیزات ایوان شمس نیاز به روز رسانی داشت که انجام شد و یک نماینده از شرکتی که تجهیزات را خریداری کردیم (ایتالیا) به ایران آمد و مشکل سخت‌افزاری سیستم را نیز مرتفع کرد و آماده هستیم نمایش فیلم‌ها را از روز شنبه در ایوان شمس پی بگیریم.

* نمایش دو فیلم جدید سه بعدی

منبتی درباره نمایش فیلم‌های جدید توضیح داد: با شرکت ایده‌آل سینما که مجوز رسمی از وزارت ارشاد برای خرید فیلم‌های سه بعدی دارد، قرارداد بستیم تا علاوه بر نمایش فیلم‌های خریداری شده، هر سه ماه یک فیلم سه‌بعدی و روز جهان را خریداری و دوبله کند تا بتوانیم علاوه بر فیلم‌های قدیمی فیلم جدید نیز نمایش دهیم. تا پایان سا ل دو تا سه فیلم جدید سه بعدی نیز خواهیم داشتم‌.

* تجهیز پردیس‌های سینمایی به نمایش فیلم سه‌بعدی

وی در ادامه گفت: با ورود تجهیزات سه‌بعدی تلاش می‌کنیم تا یک سالن کوچک از دیگر پردیس‌های سینمایی را نیز به سیستم نمایش سه‌عدی مجهز کنیم.

وی در خاتمه افزود: تلاش می‌کنیم تا پایان سال سیستم نمایش را تغییر دهیم و عینک‌های نمایش سه‌بعدی را نیز از اکتیو به پس‌ایو تغییر خواهیم داد و در گیشه خواهیم فروخت.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها