صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

معرفی فیلم برگزیده تماشاگران در جشنواره دفاع مقدس

فیلم‌های برگزیده تماشاگران در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت و دفاع مقدس معرفی می‌شود.

1
 همزمان با برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره دفاع مقدس در استان کرمان بهترین فیلم‌های سینمایی جشنواره از نگاه تماشاگران به انتخاب مردم معرفی می‌شود. برگزیدگان در مراسم اختتامیه جشنواره مورد قدردانی قرار می‌گیرند.
بر پایه این خبر، ستاد برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت و دفاع مقدس به منظور همراه شدن تماشاگران در روند ارزشیابی فیلم‌های برتر جشنواره بخش آرای تماشاگران را پیش‌بینی کرده است.
بنابراین گزارش، بهترین فیلم جشنواره دفاع مقدس بر اساس آرای تماشاگران از میان فیلم‌های سینمایی حاضر در بخش مسابقه سینمای ایران انتخاب می‌شود.
دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، توسط انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و با مشارکت و همیاری سازمان سینمایی کشور و استانداری کرمان با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی و به منظور تبیین فرهنگ مقاومت و پاسداشت حماسه‌های انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و نگاه به حضور سازنده ایثارگران در مقابل دشمنان، تحریم اقتصادی، دستاوردهای علمی و افتخارات جهانی، مقاومت و بیداری اسلامی، مقابله با استکبار جهانی، تروریسم و صهیونیسم بین الملل در قالب بخش‌های مختلف سینمایی، کوتاه، مستند، ویدیویی، فیلمنامه‌نویسی و چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران و نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع‌مقدس و برنامه‌های جانبی دیگر همزمان با هفته دفاع‌مقدس به مرکزیت استان کرمان در استان‌های مختلف و هشت کشور جهان برگزار می‌شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها