صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

قبل از دیدن "كلاه‌قرمزی و بچه ننه" این مطلب را بخوانید

از روزی كه عروسك محبوب بچه‌ها در اواخر دهه 60 به سینما رسید و مهم‌‌ترین اتفاق اكران در سال‌ اول دهه 70 شد حدود 21 سال می‌گذرد اما همان بچه‌ها كه حالا دوره جوانی را هم پشت‌سر گذاشته‌اند همچنان از تماشای این عروسك بامزه و بذله‌گو لذت می‌برند حتی در قالب یك فیلم بلند سینمایی.

 
 
 
درباره فیلم: 

این فیلم، چهارمین فیلم از سری فیلم‌های كلاه‌قرمزی است كه باز هم توسط زوج رؤیایی جبلی و طهماسب ساخته شده است. 

بعد از موفقیت برنامه كلاه‌قرمزی 90 كه در نوروز سال گذشته بازگشتی شكوهمندانه برای كلاه‌قرمزی رقم زد پیش‌بینی می‌شود این فیلم طهماسب هم با موفقیت در گیشه و استقبال مخاطبان كوچك و بزرگ همراه شود.

داستان فیلم: 

این بار پسرعمه‌زا یكی از عروسك‌های جدیدی كه به تازگی جزء یاران كلاه قرمزی است با شیطنت‌هایش مشكلاتی برای كلاه‌قرمزی و آقای مجری ایجاد می‌كند و در سراسر فیلم عروسك محبوب سینما و تلویزیون مشغول كلنجار رفتن با این مشكلات است.

ستاره: 

هرچند نقش پسرعمه‌زا در این فیلم پررنگ شده و  عروسك‌های دیگری هم حضور دارند اما كماكان خود كلاه‌قرمزی چهره محبوبی برای مخاطبان است و تقریبا همه مخاطبان این فیلم به عشق تماشای كلاه قرمزی رفتار و گویش خاص او كه با خجالت كشیدن‌ها و كارهای خاصش در ذهن مانده به سینما خواهند رفت.

حاشیه: 

اكران این فیلم‌ حاشیه‌های زیادی داشت و به نوعی باعث رویارویی شورای صنفی نمایش و حوزه هنری شد. این فیلم كه در جشنواره فجر به بخش مسابقه راه نیافت.به برخی سینماها داده نشد و برای اكران آن مشكلاتی به وجود آمد.

اتفاق ویژه: 

با وجود استقبال شدید از كاراكتر ببعی یا همان گوسفندی كه با به كار بردن كلمات و اصطلاحات انگلیسی به سبك خودش طرفدار زیادی جذب كرده بود اما در این فیلم خبری از ببعی نیست تا این غیبت عجیب از تعداد تماشاگران فیلم جدید كلاه‌ قرمزی بكاهد. 

ظاهرا از بین عروسك‌های تازه‌وارد به مجموعه كلاه قرمزی به غیر از پسرعمه‌زا، فامیل دور هم در داستان نقش دارد. 

نكته:

 این فیلم مثل فیلم‌های قبلی همچون كلاه قرمزی و پسرخاله، كلاه قرمزی و سروناز، دختر شیرینی‌فروش و... خیلی موزیكال است و این بار به غیر از حمید جبلی كه به جای كلاه قرمزی و پسرخاله حرف می‌زند، محمدرضا هدایتی هم در آن آواز می‌خواند. 

ظاهرا ایرج طهماسب كه این بار دیگر تهیه‌كننده‌ فیلم‌های كلاه قرمزی نیست ترانه‌سرایی این آوازها را انجام داده است.

نقل قول: 

اكبر عبدی در مذمت موضوع فیلم‌های فعلی و فروش بالای آنها  گفته: جمشید آریا و اكبر عبدی با 300 كیلو گوشت نمی‌فروشند اما فروش یك كاموای 200 گرمی به میلیارد می‌رسد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها