صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مجلس وزیر ارشاد را برای فیلم سینمایی گشت ارشاد فراخواند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در واکنش به آنچه پخش بخش های غیر قانونی فیلم سینمایی گشت ارشاد در سطح جامعه خواند، از سئوال نمایندگان از وزیر ارشاد در این رابطه خبر داد.

گشت ارشاد
 حمید رسایی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر در خصوص رایزنی های امروزش با نمایندگان در صحن علنی مجلس با اعلام این مطلب افزود: سی دی گشت ارشاد که توسط موسسه قانونی در سطح جامعه پخش شده است همراه با بخش هایی است که پیش از این به صلاحدید وزارت ارشاد از این فیلم حذف شده بود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: من از وزیر ارشاد در مورد این سی دی سئوال کردم. وزیر ارشاد نکاتی را مطرح کردند. امروز در صحن مجلس نیز در این خصوص سئوالی را طرح کردیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزیر گفت که بخش های حذف شده که در سی دی وجود دارد تخلف موسسه توزیع کننده و تهیه کننده است.

رسایی تاکید کرد: باید بر اساس ضوابط با موسسه منتشر کننده این فیلم برخورد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، این فیلم در ابتدای سال 91 در سینماهای کشور اکران شد اما پس از مدتی به دلیل انتقادات وارده به آن اکرانش متوقف شد و هم اکنون در شبکه نمایش خانگی در اختیار مردم قرار گرفته است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها