صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

ميركريمي پوستر «بغض» را طراحي كرد

 نخستین پوستر فیلم سینمایی «بغض» اولین ساخته بلند رضا درمیشیان رونمایی شد.
به گزارش ايسنا، این پوستر توسط رضا میرکریمی کارگردان سینمای ایران و خالق فیلم‌های «خیلی دور خیلی نزدیک»، «یه حبه قند» ، «کودک و سرباز» ، «زیر نور ماه»، «به همین سادگی» و «اینجا چراغی روشن است» طراحی شده است.
میرکریمی که فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشکده هنرهای زیبای تهران است ، این پوستر را در دو شکل فارسی و انگلیسی طراحی کرده است.
رضا میرکریمی کارگردان سینما در گفت و گو با هنر آنلاین درباره پوستری که برای فیلم «بغض» طراحی کرده گفت: وقتی فیلم را دیدم از آن خوشم آمد و حرفه ای بودن «بغض» من را جذب کرد. حس کردم پختگی خاصی در آن وجود دارد که ناشی از حضور یک کارگردان با مطالعه،فیلم بین و با هوش پشت دوربین است و به عنوان یک کار اول،«بغض» را کاری قوی دیدم.
میرکریمی با اشاره به نقاط قوت تکنیکی اولین ساخته بلند رضا درمیشیان گفت: بازی های خوب و یکدست و کار مدرنی که با دوربین در این فیلم انجام شده بود همه و همه «بغض» را به اثری قوی تبدیل کرده بود. وقتی فیلم را دیدم تم آن و فرم اجرای کار را دوست داشتم و وقتی درمیشیان درباره پوستر فیلم با من حرف زد،این پوستر را برای او طراحی کردم.
«بغض» با شعار «فیلم دهه 60 ای‌ها» ابتدای مهر در سینماهای تهران و شهرستان‌ها به نمایش درخواهد آمد.
این فيلم که تماماً در تركيه فيلم‌برداري شده ماجراي پرتنش عشق و نفرت ميان دو جوان ايراني معتاد را در ساعت‌هاي آخر حضورشان در استانبول روايت مي‌كند.
«بغض» در اولین حضور بین المللی خود در بخش رقابتی فیلم های اول سی و ششمین جشنواره فیلم مونترال کانادا مورد استقبال منتقدان قرار گرفت. همچنین قرار است در دومین حضور بین المللی خود در بخش مسابقه رسمی بیست و هشتمین جشنواره فیلم ورشو در کشور لهستان به نمایش دربیاید.
باران کوثری، بابک حمیدیان و مهران احمدی تنها بازیگران ایرانی «بغض» هستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها