صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

همکاری آهنگساز اسکاری فیلم «میلیونر زاغه نشین» با مجیدی

«اِی.آر. رحمان» آهنگسازی که به خاطر ساخت موسیقی «میلیونر زاغه نشین» برنده اسکار شده بود،موسیقی فیلم تازه مجید مجیدی را می سازد.

 در حالی که طبق پیش بینی ها بنا شده فیلمبرداری پروژه «محمد» به کارگردانی مجید مجیدی نهایتا تا پایان پاییز به اتمام برسد تازه ترین خبر درباره این پروژه انتخاب آهنگساز آن است.

آن طور که «بانی فیلم» خبر داده دست اندرکاران این فیلم با آهنگساز فیلم «میلیونر زاغه نشین» به توافق رسیدند تا ساخت موسیقی فیلم محمد (ص) را بر عهده بگیرد.

«آ. آر. رحمان» آهنگساز سرشناس هندی که برای موسیقی «میلیونر زاغه نشین» برنده دو جایزه اسکار (ترانه و موسیقی) شده با فیلمسازان سرشناسی در هالیوود نیز همکاری کرده است.
گفته می‌شود یک ایتالیایی اسکار گرفته نیز قرار است تدوین فیلم را انجام دهد.

عوامل پشت دوربین فیلم «محمد (ص)» از چهره‌های سرشناسی انتخاب شده‌اند که شاخص‌ترین آنها ویتوریو استرارو است که فیلمبرداری مطرح‌ترین فیلم‌های هالیوودی را بر عهده داشته و تاکنون 4 بار برنده اسکار شده است. به غیر از داریوش فرهنگ بازیگرانی چون محسن طنابنده، مهدی پاکدل، علیرضا شجاع نوری، ساره بیات، مینا ساداتی و پانته‌آ مهدی‌نیا در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

تازه‌ترین ساخته مجیدی روایت زندگی خاتم انبیا (ص) در مقطع پیش از تولد تا 12 سالگی ایشان است. این فیلم در مؤسسه سینمایی نور تابان تولید می‌شود و تهیه‌کنندگی آن را محمدمهدی حیدریان بر عهده دارد

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها