صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره «آتن» برای «زمانی دیگر»

جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره فیلم «آتن» در آمریکا به فیلم ایرانی «زمانی دیگر» ساخته ناهید حسن‌زاده رسید.

زمانی دیگر
 فیلم سینمایی «زمانی دیگر» که در بخش مسابقه جشنواره فیلم و ویدئوی «آتن» در ایالت اوهایو آمریکا حضور داشت، جایزه ویژه هیئت داوران این رویداد سینمایی را از آن خود کرد.
هیئت داوران این جشنواره سینمایی در بیانیه‌ای اعلام کردند: فیلم «زمانی دیگر» با ظرافت و نکته‌سنجی بسیار، گره‌های مربوط به عشق و وظیفه و سنت که توسط فرزندان در خانواده به وجود می‌آید را به تصویر می‌کشد.
جشنواره آتن که از ۱۴ تا ۲۰ فرودین در آمریکای شمالی برگزار شد، یکی از جشنواره‌های مهم فیلم‌های هنری و مستقل است و به معرفی فیلمسازان مستعدِ کمتر شناخته‌شده می‌پردازد و امسال چهل و چهارمین دوره برگزاری خود را تجربه کرد.
«زمانی دیگر» به نویسندگی و کارگردانی ناهید حسن‌زاده و تهیه‌کنندگی «فری ملک مدنی»، روایتگر زندگی مردمانی است که در شرایط دشوار و ناخواسته‌ای گرفتار شده و در جستجوی رهایی هستند.


این فیلم تاکنون جایزه بهترین فیلم از جشنواره کلکته در کشور هند و همچنین جایزه دستاورد ویژه هنری بهترین بازیگر مرد را از جشنواره «مانهایم» را کسب کرده و پیش از این در جشنواره‌های دیگری چون ریندنس، سائوپائولو، ویزبادن و جشنواره زنان بروکسل و هفته فیلم اردن نیز نمایش داشته است.
پخش بین‌المللی این فیلم با کمپانی «Iran ArtHouse Film» با مدیریت مرجان علیزاده است.
مجید پتکی، یاسمن نصرتی، شقایق کمندی و فریبا خادمی و عصمت رضاپور از بازیگران فیلم «زمانی دیگر» هستند و عوامل فنی فیلم نیز شامل مدیر فیلمبرداری علی محمد قاسمی، صدا روح‌الله جعفربیگلو، طراح صحنه و لباس یوسف بهشتی و مدیر تولید و دستیار برنامه‌ریز، محمد عبدی‌زاده هستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها