صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

کارگردان یه حبه قند در واکنش به تحریم اسکار: اي كاش به جاي «يه حبه قند» فيلم ديگري براي معرفي به اسكار انتخاب مي‌شد، تا تصمیم خالی از کینه و تظاهر بود

رضا ميركريمي گفت: اي كاش به جاي «يه حبه قند» فيلم ديگري براي معرفي به اسكار انتخاب مي‌شد تا اين فرصت براي سينماي نجيب ايران باقي مي‌ماند.

 كارگردان «يه حبه قند» كه فيلمش به آكادمي اسكار معرفي شده ‌است در پي اعلام وزارت ارشاد مبني بر تحريم اسكار درباره توافقي كه اعلام شده در اين زمينه با او شده است ضمن رد آن به ايسنا،اظهار كرد: به عنوان نويسنده، كارگردان و تهيه‌كننده فيلم از همه چيز بي‌خبرم و براي خودشان بريدند و دوختند.

وي افزود: مسئولين حوزه هنري هم از هرگونه توافقي در اين زمينه بي‌اطلاعند.

اين كارگردان با اشاره به تصميم وزارت ارشاد ابراز عقيده كرده است: عملكرد آقايان و سياست‌هايشان اجازه نمي‌دهد باور كنيم اين تصميم خالي از هرگونه، كينه و تظاهر است. به هر حال من «يه حبه قند» را براي كشورم ساختم و مزدم را از مردم گرفته‌ام و هيچ طلبي از كسي ندارم.

ميركريمي اظهار كرد: اي كاش فيلم ديگري انتخاب مي‌شد تا اين فرصت براي سينماي نجيب ايران باقي مي‌ماند. در آرزوي روزهاي خوش آينده بر محمد و آل محمد صلوات مي‌فرستم.

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها