صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

متن بيانيه‌ بازيگران سينماي ايران خطاب به مديران حوزه هنري

 بازيگران 6 فيلم سينمايي فهرست سياه براي اكران در سينماهاي حوزه هنري، متن بيانيه‌اي را خطاب به مديران اين نهاد منتشر كردند.
به گزارش باني فيلم، در متن بيانيه اين بازيگران خطاب به مديران حوزه هنري آمده است:«شما در حوزه هنری قصد دارید تا شش فیلم از آثار سینمای ایران را تحریم کنید. ظاهرا قرار است از نمایش این شش فیلم در سینماهای حوزه هنری ممانعت کنید و گویا ادعا کرده‌اید این فیلم‌ها «ضد ارزشی» و «غیر اخلاقی» هستند.‌ما بازیگران این شش فیلم هستیم، و هویت حرفه‌ای خود را جدا از فیلم‌هایی که بازی کرده‌ایم نمی‌دانیم. فیلم‌های ما پاره‌ای از وجود ماست و بی‌حرمتی شما به این فیلم‌ها بی‌حرمتی به ما و به جایگاه بازیگر در سینمای ایران است.
ما بازیگران این فیلم‌ها در کنار آثارمان ایستاده‌ایم و آماده شنیدن هر نقد مثبت و منفی درباره این آثار هستیم، ولی تهمت‌های شما را برنمی‌تابیم و.‌ما چشم به انتظار نمایش فیلم‌هایمان در اکران عمومی هستیم و قضاوت درباره ارزش‌های اخلاقی این فیلم‌ها و رفتار شما را به مردم کشورمان می‌سپاریم.»
بازيگران: ویشکا آسایش، صابر ابر، فرهاد اصلانی، مهناز افشار، پانته‌آ بهرام، حسین پاکدل، آتیلا پسیانی ، نگار جواهریان، میترا حجار، بهرام رادان، حبیب رضایی، مصطفی زمانی، لادن طباطبایی، رضا عطاران، ترانه علیدوستی، هنگامه قاضیانی، نیکی کریمی، باران کوثری، مهران مدیری، حسن معجونی، احمد مهرانفر، شیرین‌ یزدان بخش.
بازیگران فیلم‌های: برف روی کاج‌ها، بی‌خود و بی‌جهت، پذیرایی ساده، پل چوبی، ، من مادر هستم، من همسرش هستم.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها