صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

افتتاح بزرگترين پرديس سينمايي غرب كشور

بزرگترين پرديس سينمايي غرب كشور ديروز افتتاح شد.

 به گزارش ايسنا، پردیس سینمایی بهمن سنندج در مراسمی ویژه با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان، رئیس حوزه هنری و مدیران و مسئولان مختلف و عوامل فیلم سینمایی «بوسیدن روی ماه» افتتاح شد.
اهدای حکم امین مرادی رئیس حوزه هنری استان کردستان توسط محسن مومنی شریف و مهندس شهبازی و بیاتیان نماینده بیجار در مجلس شورای اسلامی ازجمله بخش‌هاي این برنامه بود.مرادی در سخنانی از روند ساخت پردیس سینمایی بهمن و مشکلات آن گفت و تاکید کرد: این سینما بهترین سالن غرب کشور و از نظر امکانات دومین پردیس کشور است. پردیس سینمایی بهمن 760 صندلی و جایگاه ویژه معلولان و جانبازان دارد. نگارخانه، آتلیه عکاسی، فست فود، سه سالن مجهز به سیستم دالبی دیجیتال و گیم نت و ... از امکانات فرهنگی این پردیس است.
پس از پخش تیزر فیلم سینمایی «بوسیدن روی ماه» با صدای محمد اصفهانی نوبت به محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری رسید تا در سخنانی کوتاه از اهمیت افتتاح پردیس سینمایی بهمن برای مردم سنندج صحبت کند، وی نیز سخنانش را با سپاس از افرادی شروع کرد که در بهره‌برداری این سینما تلاش کردند و افزود: استانداری کردستان شبانه روزی و در تعطیلات هم پیگیر بودند تا در روند ساخت و ساز این سینما وقفه نیفتد. مردم سنندج قدر این مسئولان که از شهرهای دیگر آمده‌اند اما با دلسوزی و تعهد برای آنها زحمت می‌کشند، می‌دانند.
وی افزود: امیدوارم در این پردیس شاهد اکران فیلم‌های باارزشی باشیم. آثاری که پس از دیدن‌شان با فرهنگ، نیاکان و ارزش‌هایمان آشنا شویم. خوشحالم که این پردیس با فیلم «بوسیدن روی ماه» افتتاح می شود. فیلمی که بسیاری از ارزش‌ها را دوباره برایمان تداعی می‌کند. نکاتی را به خاطرمان می‌آورد که فراموش کرده‌ایم. امیدوارم بتوانیم به سینمای مطلوب و فرهنگی نزدیکتر شویم. پس از سخنان رئیس حوزه هنری از منوچهر محمدی تهیه کننده «بوسیدن روی ماه»، رابعه مدنی و مسعود رایگان بازیگران این فیلم با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تجلیل شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها