صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

فیلم جدید فرهادی در پاریس کلید خورد

 به گزارش خبرنگار باني فيلم، این فیلم که هنوز نام قطعی آن اعلام نشده روز دوشنبه 17 مهر (8اکتبر) در پاریس کلید خورده است. نکته قابل توجه اینجاست که هنوز هیچ کدام از سایت های معتبر سینمای جهان خبر کلید خوردن این فیلم را اعلام نکرده اند. 
فرهادی در حالی فیلم تازه اش را در سکوت خبری جلوی دوربین برده که تمام یک ماه گذشته را در پاریس مشغول تمرین با بازیگران فیلمش بود. طبق برنامه ریزی کمپانی ممنتو، کمتر از دوماه برای فیلمبرداری این فیلم پیش بینی شده است. دیروز سایت imdb که معمولا اخبارش دیر به دیر به روز می شود، بدون اشاره به کلید خوردن فیلم و انتشار فهرست عوامل وبازیگران، تنها به حضور محمود کلاری در آن اشاره کرده و از پروته لارا به عنوان دستیار اول محمود کلاری نام برده بود. گفته می شود اعضای گروه فیلمبرداری کلاری عموما اعضای گروه داریوش خنجی (فیلمبردار مطرح ایرانی مقیم آمریکا) هستند. ظاهرا تهیه کننده فیلم فرهادی اصرار داشته به جز فیلمبردار، بقیه عوامل پشت دوربین فیلم غیر ایرانی باشند. برنیس برژو، طاها رحیم و علی مصفا بازیگران اصلی این فیلم هستند. 
بابک کریمی هم قرار است در چند سکانس فیلم تازه فرهادی بازی کند. 
علی مصفا و بابک کریمی نقش دو ایرانی ساکن فرانسه را در این فیلم بازی می کنند. فیلم تازه اصغر فرهادی که نام فرانسوی اش «le passé» است در حال و هوای «جدایی نادر از سیمین» یک ملودرام مدرن شهري است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها