صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

اکران «آینه‌های روبرو» و «پیمان» از ابتدای آبان ماه

 حبیب کاوش سخنگوی شورای صنفی نمایش - در گفت‌وگویی با خبرنگار (ایسنا)، درباره مصوبات جلسه‌ی (24 مهرماه) این شورا بیان کرد:‌ در این جلسه مقرر شد فیلم‌های سینمایی «آینه‌های روبرو» و«پیمان» از سوم آبان ماه در سینماهای آزاد اکران شوند.

«آینه‌های روبرو» قصه آشنایی دو زن جوان از موقعیت‌های کاملا متضاد اجتماعی است که هر کدام با انگیزه‌ای متفاوت به جاده قدم گذاشته‌اند...

این فیلم اولین فیلم بلند داستانی در سینمای ایران است که یکی از شخصیت‌های محوری آن، دختری دوجنسیتی، با هنرمندی شایسته ایرانی ( بازیگر فیلم به نمایش در نیامده آفساید) است . شایسته ایرانی ضمن نامزدی یرای جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره‌های فجر، انجمن منتقدان سینما و آکادمی خانه سینما، در جشنواره آسیا پاسیفیک (استرالیا) و سیراکیوز نیویورک نیز نامزد دریافت جایزه بازیگری شد و توانست جایزه بهترین بازیگر فستیوال سیراکیوز را به دست آورد.

شخصیت دیگر فیلم، زنی جوان، مذهبی و سنتی است که با تجربه‌ای محدود، به ماجراهایی ناخواسته کشیده می‌شود؛ غزل شاکری ( که در کودکی نقش اصلی فیلم گلنار را بازی کرده بود)، بخاطر بازی در این نقش، یکی از جوایز بازیگری نقش اصلی را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرده است.

به گزارش ایسنا، درباره‌ی فیلم «پیمان» اطلاع دقیقی منتشر نشده است و فقط کارگردان آن مجید فهیم‌خواه و بازیگر آن محمدرشا فروتن نامش در برخی خبرها منتشر شده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها