صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

چهره سینما آزادی تغییر می‌کند؟/ سعيدى پور: شهردارى حتى حاضر به جمع آورى زباله هاى اين سينما نيست!

سعیدی‌پور مدیر سینما آزادی گفت: متاسفانه در روزهایی که هوا گرم است شهرداری ناحیه پسماندهای سینما را غیرمتعارف دانسته و از انتقال آن سرباز می‌زند.

آزادی
 رضا سعیدی‌پور مدیر پردیس سینمایی آزادی درباره وضعیت این روزهای سینما گفت: سینما آزادی مانند همیشه در تابستان مراجعین بسیاری دارد و ما پذیرای مخاطبان درگروه‌های سنی مختلف هستیم اما متاسفانه سه روز است که زباله های سینما آزادی را شهرداری ناحیه جمع آوری نمی کند و به یکباره تصمیم گرفته شده سینما آزادی پسماند‌های غیر متعارف دارد و از جمع آوری زباله‌های این سینما سرباز می‌زند و بعد از تخلیه زباله‌ها در سطل‌های مختلف مامور شهرداری  زباله‌ها را جمع آوری و جلوی درب خروج سینما قرار می‌‌دهد.
 
 
وی در ادامه گفت: دو نامه اخطار در یک روز در تاریخ 4 مردادماه به سینما ارائه شده و مهلت 48 ساعت و 72 ساعت ضرب الاجل به ما  درباره زباله‌ها داده شده است این در حالی است که در این روزهای گرم که هشدار می‌دهند هوا روز به روز گرمتر می‌شود این پسماندها بوی بدی ایجاد می‌کند و باعث آزار مردم مراجعه کننده به سینما می‌شود. گله‌ام اینجاست حسن نیت شهردار منطقه 6 بر ما اثبات شده و جلوی در سینما آزادی نیمکت و گلدان گذاشتند اما نمی‌دانم شهردار ناحیه چگونه تصمیم گرفته به ما سخت بگیرد در شرایطی که سینما آزادی محل پررفت و آمد مردم است و مجموعه سینما آزادی و شهرداری در قبال مردم و رفاه حال آن‌ها مسئولیت دارند  و هر دو مجموعه باید به مردم خدمات بدهند. 
 
مدیر پردیس سینما آزادی در ادامه توضیح داد: در نامه از ما خواسته شده تا نماینده تام‌الاختیار مجموعه به شهرداری مراجعه کند، نماینده سینما را به شهرداری فرستادیم ایشان معلولیت جسمی دارند اما شهردار حاضر نشده ایشان را بپذیرد و در نهایت همچنان زباله‌های سینما جمع آوری نشده و خواستند مدیرعامل سینماآزادی به شهرداری مراجعه کند. 
 
وی درباره تابلوهای سردر سینما آزادی توضیح داد: سینما آزادی 10 سال است که فعالیت می‌کند و سردر آن دارای تابلوهایی که در آن‌ها تبلیغات آثار اکران شده در سینما نصب و تبلیغ می‌شود ما از تابلوها برای تبلیغ فیلم‌های سینمایی بهره می‌بریم و هیچ بهره‌برداری دیگری از تابلوها نمی‌کنیم زیرا این تابلوها تجاری نیستند این تابلوها مخصوص سینما است اما در نامه‌ای از ما خواسته شده برای تابلوها مجوز دریافت کنیم. این تابلوها تجاری نیستند که بخواهیم مجوز بگیریم و تاکنون مجوزی برای تابلوها دریافت نکردیم.
 
 
سعیدی پور در خاتمه تاکید کرد: در تمام دنیا شهرداری ها به مجموعه‌های فرهنگی خدمات بیشتری ارائه می‌دهند. از سوی دیگر بخشی از پردیس سینمایی آزادی متعلق به شهرداری است اما نمی‌دانم چگونه و به یکباره شهردار ناحیه تصمیم به عدم جمع‌آوری زباله‌های سینما آزادی و سردرهای تبلیغاتی سینما گرفته است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها