صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«گذر موقت» به دنبال حالی خوش برای مردم است

افشین هاشمی می‌گوید: «گذر موقت» فیلمی است که می‌خواهد حالی خوش برای تماشاگران به جا بگذارد.

گذر موقت
 این فیلم در معرفی‌های خود بیشتر به عنوان اثری مفرح و کمدی یاد شده است، درحالی که هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: «گذر موقت» اگرچه فضای مفرحی دارد ولی همانند کمدی‌هایی که می‌شناسیم نیست. این فیلم لحظاتی دارد که تماشاگر را می‌خنداند اما بیشتر به دنبال این است که بیننده با حالی خوب سالن سینما را ترک کند و امیدوارم که این اتفاق برای تماشاگران «گذر موقت» بیفتد.

وی ادامه داد: «گذر موقت» حدود یک سال و نیم قبل ساخته شده است و ترجیح می‌دادیم در همان زمان اکران شود، اما شرایط فراهم نشد تا به تابستان امسال رسیدیم.

کارگردان فیلم « خسته نباشید» که سابقه فعالیت زیادی در تئاتر دارد و این روزها نمایشی با نام «شیرهای خان‌بابا سلطنه» را آماده اجرا می‌کند، همچنین گفت: فیلم «گذر موقت» با تئاتر پیوند دارد و اقتباسی از یک نمایشنامه فرانسوی است که به نظرم داستان آن بی‌ارتباط با زندگی شهری درتهران نبود.

این فیلم توسط شرکت رسانه فیلمسازان پخش شده است که حبیب اسماعیلی مدیر این شرکت به ایسنا گفت: در حال حاضر 18 سالن سینما این فیلم را در تهران نمایش می‌دهند و به فروش 60 میلیون تومانی رسیده است.

او افزود: در هفته آینده بیش از 15 شهرستان «گذر موقت» را اکران خواهند کرد.

«گذر موقت» به تهیه‌کنندگی مهدی رحمانی ساخته شده و اخیرا گلاب آدینه هم در پیامی درباره فیلم «گذر موقت» گفته است: این فیلم بسیار خاص و بدون توجه به سلیقه رایج روز ساخته شده است. به تهیه‌کننده و کارگردان آن تبریک می‌گویم که روی این فیلم سرمایه گذاشتند تا مخاطبان یک اثر متفاوت بینند.

او از مخاطبان و علاقمندان سینما دعوت کرده تا به تماشای فیلم «گذر موقت» بنشینند، چون معتقد است پشیمان نمی‌شوند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها