صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«ماجان» و «من و شارمین» به جای «ایتالیا ایتالیا» و «خالتور» اکران می شوند/ اکران «تابستان داغ» از چهارشنبه هشتم شهریور

سخنگوی شورای صنفی نمایش از ثبت قرارداد چند فیلم جدید برای اکران در سینماها خبر داد. غلامرضا فرجی در گفت‌وگویی با ایسنا درباره مصوبات جلسه ششم شهریورماه شورای صنفی نمایش بیان کرد: در این جلسه قرارداد فیلم «شکلاتی» سهیل موفق برای اکران در سرگروه «زندگی» پس از پایان نمایش فیلم «خفگی» ثبت شد. همچنین قرارداد دو فیلم «ماجان» رحمان سیفی‌آزاد در سرگروه استقلال پس از فیلم «نرگس» و فیلم «من و شارمین» بیژن شیرمرز در سرگروه قدس پس از فیلم «ساعت 5 عصر» به ثبت رسید. او درباره دو فیلم «ماجان» و «من و شارم

تابستان داغ
 غلامرضا فرجی درباره مصوبات جلسه ششم شهریورماه شورای صنفی نمایش بیان کرد: در این جلسه قرارداد فیلم «شکلاتی» سهیل موفق برای اکران در سرگروه «زندگی» پس از پایان نمایش فیلم «خفگی» ثبت شد. همچنین قرارداد دو فیلم «ماجان» رحمان سیفی‌آزاد در سرگروه استقلال پس از فیلم «نرگس» و فیلم «من و شارمین» بیژن شیرمرز در سرگروه قدس پس از فیلم «ساعت 5 عصر» به ثبت رسید.
 
او درباره دو فیلم «ماجان» و «من و شارمین» توضیح داد: پیش از این قرارداد دو فیلم «ایتالیا ایتالیا» و «خالتور» ثبت شده بود اما با توجه به همزمانی اکران این دو اثر سینمایی که فضای طنز و شاد دارند با ماه محرم قرار بر این شد که دو فیلم «ماجان» و «من و شارمین» در گروه‌های سینمایی آن‌ها جایگزین شوند و اکران دو فیلم دیگر به بعد موکول شد.
 
فرجی ادامه داد: فیلم «تابستان داغ» با توجه به اینکه فیلم «پا تو کفش من نکن» با یک هفته تأخیر در سینما ماندانا اکران شده بود، از چهارشنبه همین هفته (هشتم شهریورماه) در همین سینما اکران می‌شود. همچنین دو فیلم «زیر سقف دودی» و «رگ خواب» طبق آیین‌نامه شورا روز سه‌شنبه هفتم شهریورماه آخرین روز اکران خود را در سینماهای تهران، براساس سقف 10 هفته اکران سپری خواهند کرد.
 

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها