صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«شيرين قناري بود» در نوبت اكران

قرارداد پخش فيلم سينمايي «شيرين قناري بود» بسته شد و اين فيلم در نوبت اكران قرار گرفت.
داود توحيدپرست كارگردان فيلم سينمايي «شيرين قناري» بود در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران گفت: قرارداد پخش فيلم «شيرين قناري» بود با داريوش بابائيان مديرعامل شكوفا فيلم بسته شد و در حال حاضر اين فيلم در نوبت اكران قرار دارد و مواد تبليغاتي فيلم آماده شده و در تلاش براي اخذ قرارداد با يكي از سرگروه هاي سينمايي براي اكران هستيم.
توحيد پرست افزود: داريوش بابائيان از تهيه كنندگان خوش نام و خوش سابقه اي است كه تبحر خاصي به مسائل فوتبال و حواشي آن دارد و با توجه به موضوع فيلم كه ورزشي و اجتماعي است و به ورود دختران فوتبالي به ورزشگاه مي‌پردازد و كل كل استقلالي ها و پرسپوليسي ها را به نمايش مي‌گذارد.
وي تصريح كرد: اميدوارم اين فيلم اكران خوبي داشته باشد و علاقه مندان به فوتبال به خصوص دختران فوتبالي استقبال گسترده اي از فيلم بكنند.
توحيدپرست اظهار داشت: من به همراه داريوش بابائيان، تصميم گرفتيم به زودي براي خانم هاي فوتباليست و زنان روزنامه نگار و مسئول در حوزه فوتبال نمايش خصوصي داشته باشيم كه به زودي زمان و مكان آن در جرايد اعلام خواهد شد. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها