صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

«شيرين قناري بود» در نوبت اكران

قرارداد پخش فيلم سينمايي «شيرين قناري بود» بسته شد و اين فيلم در نوبت اكران قرار گرفت.
داود توحيدپرست كارگردان فيلم سينمايي «شيرين قناري» بود در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران گفت: قرارداد پخش فيلم «شيرين قناري» بود با داريوش بابائيان مديرعامل شكوفا فيلم بسته شد و در حال حاضر اين فيلم در نوبت اكران قرار دارد و مواد تبليغاتي فيلم آماده شده و در تلاش براي اخذ قرارداد با يكي از سرگروه هاي سينمايي براي اكران هستيم.
توحيد پرست افزود: داريوش بابائيان از تهيه كنندگان خوش نام و خوش سابقه اي است كه تبحر خاصي به مسائل فوتبال و حواشي آن دارد و با توجه به موضوع فيلم كه ورزشي و اجتماعي است و به ورود دختران فوتبالي به ورزشگاه مي‌پردازد و كل كل استقلالي ها و پرسپوليسي ها را به نمايش مي‌گذارد.
وي تصريح كرد: اميدوارم اين فيلم اكران خوبي داشته باشد و علاقه مندان به فوتبال به خصوص دختران فوتبالي استقبال گسترده اي از فيلم بكنند.
توحيدپرست اظهار داشت: من به همراه داريوش بابائيان، تصميم گرفتيم به زودي براي خانم هاي فوتباليست و زنان روزنامه نگار و مسئول در حوزه فوتبال نمايش خصوصي داشته باشيم كه به زودي زمان و مكان آن در جرايد اعلام خواهد شد. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها