صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران ویژه فیلم «اکسیدان» به نفع کمپین یوزپلنگ ایرانی

حمایت فیلم اکسیدان از کمپین یوز ایرانی با حضور هدیه تهرانی


 اكران ويژه «فيلم اكسيدان» به نفع كمپين يوزپلنگ ايرانى چهارشنبه ١٥شهريور ساعت ١٨ به همت هديه تهرانى و با حضور عوامل فيلم و هنرمندان در پرديس كورش برگزار خواهد شد.

کمپین حمایت از یوزپلنگ ایرانی چیست؟
همزمان با نهم شهریورماه، روز ملی یوزپلنگ ایرانی، کمپینی با نام “حفاظت از یوز” با تلاش هدیه تهرانی، بازیگر سینما و برخی دیگر از چهره ها و هنرمندان به راه افتاد.

هدف از ایجاد این کمپین جلب کمک های مردمی برای نجات آخرین بازماندگان یوزپلنگ آسیایی است که در ایران زندگی می کنند و تنها کمتر از ۵٠ قلاده از جمعیت آنها در منطقه ی توران(منطقه حفاظت شده در مرز استان های سمنان و خراسان رضوی) باقی مانده و همین تعداد کم نیز به شدت در معرض انقراض قرار گرفته اند.

از بین رفتن غذا و ذخیره آب توسط دامها، شکار غیرمجاز توسط قاچاقچیان یا سگ های گله، از بین رفتن زیست گاه ها و … تنها بخشی از دلایل کاهش تعداد جمعیت این گونه ی نادر است.

هدیه تهرانی به همراه هنرمندان دیگر پس از تلاش های مکرر توانسته اند پویش ملی حفاظت از یوز را همزمان با روز ملی یوز آغاز کنند تا به کمک مردم بتوانند بخشی از هزینه های مورد نیاز نجات یوزپلنگ ایرانی را تامین کنند.        خرید بلیت        
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها