صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران «یکی می خواد باهات حرف بزنه» بدون سرگروه

فیلم سینمایی «یکی می خواد باهات حرف بزنه» از فردا اکران می شود.

 به گزارش بانی فیلم، این فیلم به کارگردانی منوچهر هادی با توجه به اعلام پخش کننده اش بدون سینمای سرگروه از صبح چهارشنبه روی پرده می رود. پیش از این گفته می شد به دلیل عوض نشدن فیلم «بغض» از سینمای سرگروه اکران «یکی می خواد باهات حرف بزنه» یک هفته به تعویق افتاده است. حبیب اسماعیلی پخش کننده این فیلم دیروز به خبرنگار باني فیلم گفت:«با توجه به قراردادی که با تعدادی از سینماها داشتیم ترجیح دادیم این فیلم را از همین هفته بدون سینمای سرگروه اکران کنیم. از هفته آینده نیز با اضافه شدن سینما استقلال و تعدادی سینمای دیگر اکران «یکی می خواد باهات حرف بزنه» با تعداد سالهای بیشتری ادامه خواهد یافت. با توجه مضمون فیلم به نظر من «یکی می خواد باهات حرف بزنه» برای مخاطب جذابیت های زیادی خواهد داشت.»
به غیر از فیلم منوچهر هادی این هفته دو فیلم «آینه های روبرو» به کارگردانی نگار آذربایجانی و «پیمان» ساخته مجید فخیم خواه نیز در گروه آزاد روی پرده خواهند رفت. 
«یکی می خواد باهات حرف بزنه» که سال قبل در تهران، شمال کشور و یزد فیلمبرداری شد در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر نیز به نمایش درآمد. فیلم داستان لیلاست که فقط یک هفته فرصت دارد برای امری حیاتی از شوهر سابق اش رضایت بگیرد.
در این فیلم بازیگرانی چون آنا نعمتی، حمید رضا پگاه، یکتا ناصر، مرتضی کوهی،‌سارا اسماعیل‌زاده و شهاب حسینی ايفاي نقش مي‌كنند. فرشته مهدي زاده تهيه كننده اين فيلم است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها