صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

دومین حضور خارجی «شکلاتی» در جشنواره فیل طلایی هند

فیلم سینمایی «شکلاتی» به کارگردانی سهیل موفق در بیستمین جشنواره بین المللی فیل طلایی هند به نمایش در می آید.

 فیلم سینمایی «شکلاتی» با حضور سهیل موفق کارگردان در بخش اصلی بیستمین جشنواره فیل طلایی هند که از تاریخ ١٧ تا ٢٣ آبان ماه برابر با ٨ تا ١۴ نوامبر ٢٠١٧ در شهر حیدرآباد هند برگزار می شود به نمایش درمی آید.
جشنواره فیل طلایی هند هر ۲ سال یک بار در سالروز تولد جواهر لعل نهرو اولین نخست وزیر هند برگزار می شود. یکی از ویژگی های این جشنواره شرکت بیش از صدهزار کودک و نوجوان از مناطق اطراف برای دیدن فیلم های این رویداد است.
جشنواره فیل طلایی هند در چند بخش رقابتی، فیلم های بلند، کوتاه، انیمیشن و فیلم های استعدادهای جوان و... برگزار می شود.فیلم سینمایی «شکلاتی» به کارگردانی سهیل موفق و تهیه کنندگی ایرج محمدی پیش از این در جشنواره بین المللی فیلم های کودکان کانادا در تورنتو به نمایش درآمد.
این فیلم از اوایل آذرماه در گروه سینمایی زندگی اکران عمومی می شود.
در این فیلم شبنم مقدمی، ناصر ھاشمی، محمدرضا ھدایتی، ارژنگ امیرفضلی، علی مسعوی، فرزین محدث، پریسا رضایی، جواد جوینده، لرستانی، داریوش اسدزاده، محمدرضا شیرخانلو، آیلی احمدی، محمدحسین بلوکات، سامان میرحسینی، شھاب شیر مردی و ھمراز اکبری به ایفای نقش می پردازند

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها