صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

محسن قرایی: دونالد ترامپ بداند مردم ایران از او خوششان نمی‌آید

در اختتامیه بیست‌ و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم بوسان در کره جنوبی کارگردان فیلم «سد معبر» جایزه خود را در بخش «جریان‌های نو» دریافت کرد.

در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم بوسان که به وقت ایران عصر شنبه 29 مهر برگزار شد، محسن قرایی کارگردان فیلم «سد معبر» جایزه بخش «جریان‌های نو» را دریافت کرد.
وی در سخنرانی خود گفت: عصر بخیر، اول از همه می خواهم از آقای کیم جی سوک فقید تشکر کنم که از فستیوال فیلم بوسان حمایت کرد. همچنین از اعضای هیات داوران تشکر می کنم. از تهیه کننده ام بهمن کامیار، توزیع کننده فیلم محمد اطبایی، شهره گلپریان و باران کوثری تشکر می کنم که کمکم کردند فیلمم را بسازم.
قرایی در بخش دیگر صحبت هایش که به انگلیسی انجام شد با اشاره به حامد بهداد بازیگر فیلمش که در سالن حضور داشت، عنوان کرد: از بازیگر اولم آقای حامد بهداد که اینجا با ما هست تشکر می کنم و در نهایت سخنی درباره آقای دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا دارم و می خواهم بگویم او چیزی که نمی داند این است که ما مردم ایران از او خوشمان نمی آید.
بخش مسابقه «جریان‌های نو» جشنواره فیلم بوسان شنبه صبح (۲۱ اکتبر) برندگان جایزه اصلی این جشنواره آسیایی را معرفی کرد.جشنواره بوسان که امسال به ریاست الیور استون کارگردان آمریکایی برگزار شد در بیست ودومین دوره خود با تمرکز بر سینمای مدرن «دیدگاه‌های تاریک و افسرده» را مورد توجه خاص قرار داده بود.
«سد معبر» فیلمی از محسن قرایی از ایران و فیلم کیم اوی-سیئوک کره‌ای درامی با عنوان «پس از مرگ من» به عنوان دو برنده جایزه «جریان‌های نو» که به فیلم اول یا دوم فیلمسازان اهدا می‌شود، معرفی شدند. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها