صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

ساخت پردیس «ساحل» در اصفهان/ بروجرد صاحب سینما می‌شود

پردیس «ساحل» به همت موسسه بهمن سبز در اصفهان ساخته می‌شود.

کاظمی
محمود کاظمی مدیر عامل موسسه بهمن سبز گفت: به زودی عملیات ساخت دومین پردیس سینمایی در اصفهان به همت موسسه بهمن سبز و با همکاری موسسه سینما شهر و شهرداری اصفهان شروع می‌شود. پارسال پردیس سینمایی «چهارباغ» در اصفهان ساخته شد و امسال با برنامه‌ریزی‌هایی که همراه همکارانم در اصفهان داشتیم، سینما ساحل به پردیس «ساحل» تبدیل می‌شود. این پردیس، 4 پرده نمایش و سه سالن دارد.
 
وی ادامه داد: این پردیس دارای ویژگی‌های خاص معماری و امکانات برای اوقات فراغت علاقه‌مندان سینماست. یک سینمای روباز هم برای این پردیس در نظر گرفته شده است. خوشبختانه آمار فروش و استقبال از پردیس «چهارباغ» نشان می‌دهد مردم خوب این شهر تاریخی و فرهنگی، به فیلم دیدن در سینماهای مدرن و مجهز علاقه‌مند هستند و قطعا از پردیس «ساحل» هم استقبال می‌شود.
 
کاظمی افزود: برنامه‌های عمرانی بهمن سبز در اصفهان، به سینما «ساحل» محدود نمی‌شود. به زودی به سینما «یاسمن» در شاهین شهر هم یک سالن اضافه خواهد شد. در سینما فرهنگ فولادشهر هم یک سالن دیگر تدارک خواهیم دید. در پردیس «چهار باغ» هم یک سالن دیگر به بهره‌برداری می‌رسد.
 
مدیر عامل موسسه بهمن سبز گفت: با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده به زودی ساخت یک سینمای تک سالنی در شهرستان بروجرد را آغاز خواهیم کرد. مذاکرات و برنامه‌ریزی‌ها برای ساخت پردیس مراغه هم با جدیت ادامه دارد و امیدوارم بتوانیم امسال، ساخت این پردیس را آغاز کنیم.

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها