صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بلیط سینما بخرید، بلیط هواپیما ببرید

حتما می‌پرسید که مگر چنین چیزی ممکن است ؟ بله، چرا که نه.

رفتن به سینما و تماشا کردن یک فیلم جذاب، از دوست داشتنی‌ترین تفریحات همه ماست. تفریح فرهنگی و سالمی ‌که می‌تواند ساعت‌ها ما را مشغول خود کرده و احساسی سرشار از رضایت و خشنودی به وجودمان القا کند. حال تصور کنید که پا را یک پله فراتر بگذاریم و با دیدن فیلم مورد علاقه خود، برنده جایزه‌ای همچون بلیط هواپیما به مقصد دلخواهمان نیز بشویم. حتما می‌پرسید که مگر چنین چیزی ممکن است ؟ بله، چرا که نه.
وقتی سفرستان دست به کار شود و ایده پردازی کند، هر غیر ممکنی، ممکن و هر رویایی به واقعیت تبدیل می‌شود. جدیدترین ایده سفرستان هم، به حمایت از فرهنگ سینما رفتن معطوف شده تا شما سینمادوستان محترم، ضمن خرید بلیط از سینماتیکت، شانس خود را برای برنده شدن در قرعه کشی هفتگی بلیط هواپیما امتحان نمائید و بدون هیچ هزینه‌ای به یکی از شهرهای زیبای کشورمان سفر کنید.اگر خیال نشانه‌گیری دو هدف، تنها با یک تیر را دارید، به هیچ وجه این فرصت طلایی را از دست ندهید. علاقه شما هم به سفر و هم به سینما و توجه ویژه سفرستان به حمایت از فعالیت‌های فرهنگی، مثل تکه‌های مختلف پازلی هستند که هنگام قرار گرفتن در کنار یکدیگر، تصویری شگفت‌انگیز می‌آفرینند. کافیست عیار شانس خود را بسنجید و بلیط هواپیمای رفت و برگشت داخلی را تنها با خرید بلیط از سینماتیکت و تماشای فیلم مورد علاقه‌تان برنده شوید. این اتفاق جالب را می‌توان تعبیر عینی ضرب‌المثل هم فال و هم تماشا دانست.
شاید شمار دفعاتی که یک چنین فرصت رویایی برای سفری رایگان پیش می‌آید، در تمام طول عمرمان به تعداد انگشتان یک دست هم نرسد. جایی که فقط با برداشتن یک قدم کوچک می‌توانیم راهی طولانی را طی کنیم و ایامی‌ با نشاط برای خودمان رقم بزنیم. پس هر چه سریع‌تر، بلیط فیلم مورد علاقه خود را از سینماتیکت خریداری نمائید و نام خود را وارد قرعه کشی بلیط هواپیما سفرستان کنید. چه بسا برنده جایزه این هفته شما باشید و سفری به یاد ماندنی و خاطره‌انگیز با یک بلیط هواپیمای رایگان تجربه کنید. سفری که به مقصد دلخواه خود شما بوده و می‌تواند گزینه‌های مختلفی مثل یک سفر زیارتی با انتخاب بلیط هواپیما به مشهد، سفری تفریحی با برگزیدن بلیط هواپیما به شهرهای مختلفی همچون تبریز، اصفهان یا شیراز و یا بلیط هواپیما به هر نقطه‌ دیگری از کشور که هوس بازدید از آن را در سر می‌پرورانید، باشد.
از بلیط هواپیمای رایگان گرفته تا پروازی آسوده و راحت، همگی نتیجه ایده‌های نابی خواهند بود که سفرستان برای حمایت از فعالیت‌های فرهنگی کشورمان در نظر گرفته است. هم آهنگ با سفرستان که باشید، نغمه‌های شادی و سرزندگی، سرتاسر زندگی‌تان را پر می‌کنند.
برنده شدن بلیط هواپیمای رفت و برگشت به یک مقصد دلخواه داخلی، تنها با تماشای فیلم از طریق خرید بلیط سینماتیکت، پیشنهادی نیست که بتوان به سادگی آن را رد کرد. هر یک بلیطی که از سینماتیکت در طول هفته خریداری می‌کنید، شانس شما را برای برنده شدن این جایزه افزایش داده و قدمی به سمت تحقق رویایتان خواهد بود. پس در طول هفته به سینما بروید و از دیدن فیلم‌های دلخواه خود لذت ببرید و در روز قرعه کشی، با برنده شدن بلیط هواپیما و در اختیار داشتن فرصت سفری رایگان، این لذت را چندین برابر کنید. سفرستانی که باشید، همه چیز به نفع شما خواهد بود. ساختن راه خوشبختی با ماست و لذت بردن از پیمودن این راه با شماست.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها